Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Suderinamumas : | ACO COMO PRO |
| Montavimo būdas : | Antinkinis |
| Integruotas bekontaktis skaitytuvas : | Unique EM 125kHz |
| Aptarnaujamų abonentų skaičius : | 1 |
| Įvestys : | 2 x varžtinės jungtys - Išorinis atidarymo mygtukas NO |
| Išvestys : |
|
| Linijos ilgis : | 1000 m (max) |
| Instaliacijos rūšis : | Skaitmeninė sistema PRO : 3 gyslos arba UTP 5e, 6 kat. |
| Pagrindinės savybės : |
|
| Maitinimas : | 15 V DC / 400 mA |
| Galios suvartojimas : | ~ 2.5 W |
| Korpusas : | Nerūdijantis plienas |
| Sandarumo klasė : |
|
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.595 kg |
| Matmenys : | 177 x 71 x 42 mm |
| Gamintojas / Markė : | ACO |
| Garantija : | 2 metai |