Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ST-908 – 8 kanalų vaizdo signalo keitiklis
ST-908 yra patikimas ir efektyvus 8 kanalų vaizdo signalo keitiklis, sukurtas sklandžiam vaizdo signalų perdavimui per susuktą porą. Jis užtikrina iki 300 metrų perdavimo atstumą, todėl puikiai tinka trumpoms ir vidutinio nuotolio vaizdo stebėjimo sistemoms.
Pagrindinės savybės:
ST-908 yra patikimas pasirinkimas apsaugos, stebėjimo ir vaizdo transliavimo sistemoms, kuriose svarbus našumas ir paprastas montavimas.
Techninės charakteristikos:
| Dažnio atsakas | DC į 5MHz |
| Medžiaga | Metalas |
| Varža | Coax BNC: 75Ω; UTP: 100Ω |
| CMRR / slopinimas | 60dB / 0.3dB tipas |
| Perdavimo atstumas | 300 m |
| UTP port | Terminalo blokas |
| Jungtys | Male BNC ir Press-Fit terminalai |
| Kategorijos tipas | UTP CAT5, 24–16 AWG |
| Darbinė temperatūra | -10℃ ~ +70℃ |
| Laikymo temperatūra | -30℃ ~ +70℃ |
| Drėgmė | 0 ~ 90% |
| Svoris | 400 g |