Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
D-FORCE PKM-C01 GSM STANDARD varstomų vartų automatika
Komplektą sudaro: D-FORCE PKM-C01 varstomų vartų automatika su dviem distancinio valdymo pulteliais. GSM SIM valdiklis nuo telefono skambučio RTU-5034. foto daviklių komplektas. LED lempa.
D-FORCE PKM-C01 atveriamų kiemo vartų automatikos pavara:
| Atidarymo tipas(paskirtis) | Sliekinė pavara – stūmoklinis |
| Max. varčios svoris | 200 kg. x2 |
| Maksimalus varčios plotis | 2.5 metrai x2 |
| Maksimalus vartų atidarymo kampas | 110 laipsnių |
| Maitinimas | 220VAC±10%/120VAC±10% |
| Variklio įtampa | 24VDC 40W |
| Alkūnės išsitraukimas | 300 mm. |
| Max. veikimo laikas | 5 minutės |
| Variklio greitis | 200 RPM |
| Vartų judėjimo greitis | 1.6cm/sek. |
| Aplinkos temperatūra | -45°C ~ +50°C |
| Apsaugos klasė | IP55 |
JD-06 LED signalinė lempa:
| Maitinimas | AC/DC 12V-265V |
| IP klasė | IP54 |
| Dažnis | 1 Hz |
| Matmenis | 60x85mm |
| Spalva | Oranžinė |
| Lemputes tipas | LED |
DI-IR30 Fotoelementai (infraraudonųjų spindulių jutiklis):
RTU5034 GSM valdymo modulis įrenginių valdymui: