Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Suderinamumas | Vtm125 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 133 mm |
| Ilgis | 68 mm |
| Aukštis | 233,2 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Produktų skaičius pakuotėje | 1 vnt |
| Modelio pavadinimas | VTM127 |