| Sistema |
| Procesorius | Integruotas didelio našumo procesorius |
| Operacinė sistema | Linux |
| Paslauga | 4.3SIP jutiklinio ekrano grafinė sąsaja |
| Paslauga | 5 greitos prieigos mygtukai |
| (SOS, įjungimas/meniu, skambutis, peržiūra, atidarymas) |
| Tinklo protokolų palaikymas | IPv4, SIP, DNS, RTSP, RTP, TCP, UDP |
| Pagrindinis |
| Ekrano tipas | Talpinis, jutiklinis ekranas |
| Ekranas | 7 colių spalvotas TFT LCD ekranas |
| Rezoliucija | 1024x600 |
| Vaizdo įrašų glaudinimas | H.264 palaikymas |
| Garso glaudinimas | G.711 |
| Garso įvestis | Visakryptis mikrofonas |
| Garso išvestis | Įmontuotas garsiakalbis |
| Garso režimas | Dvipusis balso skambutis |
| Garso perdavimas | 16 kbps |
| Funkcijos |
| Bendravimo metodas | Visiškai skaitmeninis |
| Rodoma informacija | Valdymo centro siunčiamų tekstinių pranešimų gavimas ir peržiūra |
| Palikti vaizdo / nuotraukos žinutę | Pagalba |
| Netrukdymo (DND) režimas | Palaikymas (laiko nustatymo parinktis) |
| Atmintis | „MicroSD“ / „microSDHC“ kortelių lizdas iki 32 GB |
| Belaidis ryšys („Wi-Fi“) |
| Standartinė parama | IEEE 802.11b/802.11g/802.11n |
| Belaidis dažnis | 2,4 GHz |
| Vykdymas |
| Korpuso medžiaga | PC + ABS medžiaga |
| Sąsaja |
| RS485 | 1x prievadas (A, B) |
| RS485 sąsaja ateities pritaikymams! |
| Signalizacijos įvestis (laidinė) | 6x prievadas (IN1 / IN2 / IN3 / IN4 / IN5 / IN6) |
| Įėjimai NO/NC jutikliams, įskaitant durų skambutį, prijungti |
| Signalizacijos įvestis (belaidė) | 8 belaidės zonos (tik 433 MHz) |
| Aliarmo išvestis | 1x prievadas |
| Relės išėjimas NO/COM |
| Galia | 1 x DC 12V 100mA prievadas (12V_OUT) |
| pvz., signalizacijos jutiklio maitinimui |
| Durų skambutis | Taip (naudojant 1 aliarmo įvestį) |
| Bendravimas | Eternetas: 1x RJ45 10/100Mbps |
| Signalizacija |
| SOS signalizacijos palaikymas | Taip |
| Likę |
| sertifikatai | CE, FCC |
| 43719 |
| Įrengimo tipas | Paviršinio montavimo |
| Spalva | Balta (VTH5221DW-S2) |
| Juoda (VTH5221D-S2) |
| Palaikomų IPC kamerų skaičius | 32 |
| Montavimo diapazonas | TCP/IP, SIP: monitorius ir šliuzas komutatoriui – 100 m (5e kat.) |
| Maitinimo šaltinis | 12 V / 1 A nuolatinė srovė |
| Standartinis PoE DC 48V (802.3af) |
| Energijos suvartojimas | Maks. 7 W (veikiant) |
| Darbinė temperatūra | -10°C ~ +55°C |
| Darbinis drėgnumas | 10 % ~ 90 % (nesikondensuojant) |
| Svarstyklės | 800 g |
| Matmenys (plotis / ilgis / aukštis) | 215 x 21 x 140 mm |
| Garantija | 36 mėnesių |