Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Palaikymas : | aliarmo centralė ATLO-AZ-WG13A-TUYA |
| Baterinis maitinimas : | 1 x CR2032 3V |
| Dažnių diapazonas : | 433 MHz |
| Perdavimo nuotolis : | ≤ 100 m (atviroje erdvėje) |
| Pagrindinės savybės : | Korpusas - Plastikinis, Virštinkinė LED indikacija Mažas energijos suvartojimas < 10 µA |
| Sandarumo klasė : | - |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 50 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | ≤ 85 % |
| Svoris : | 0.02 kg |
| Matmenys : | Ø 50 x 13 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |
Instrukcija EN