Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Oro drėkintuvai Venta

(5)
Venta oro drėkintuvai - laiko patikrinta kokybė už prieinamą kainą. Parduotuvėje turime daugiau nei 5 modelių. Venta oro drėkintuvai vienos iš populiariausių mūsų prekių. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Venta modelį.
Rodyti daugiau
*“SB Lizingas nieko nekainuoja“ akcija tik sutartims iki 10 mėn. ir renkantis kitą periodą kainodara skirsis
Oro valytuvas LW 25 ComfortPlus brilliant baltas (45m²) Oro valytuvas LW 25 ComfortPlus brilliant baltas (45m²)
TOP
 • TOP prekė
 • 5.0 (7)
 • 2-4 d. d.
 • Liko tik: 1 vnt.
274.26  €
-9 %
27.43  €/mėn be pabrangimo
 • 5.0 (1)
 • 3-5 d. d.
 • Liko tik: 2 vnt.
165.81  €
-8 %
16.58  €/mėn be pabrangimo
 • 0.0
 • 2-4 d. d.
 • Liko tik: 1 vnt.
539.99  €
54  €/mėn be pabrangimo
 • 0.0
 • 1-2 d. d.
 • Liko tik: 1 vnt.
294.90  €
29.49  €/mėn be pabrangimo
 • 0.0
 • 4-7 d. d.
 • Liko tik: 2 vnt.
649.99  €
65  €/mėn be pabrangimo

Oro drėkintuvai – praktiški ir labai naudingi prietaisai

Oro drėkintuvai, neginčijamai, yra labai naudingi prietaisai. Oro drėkintuvai padidina drėgmės lygį namų, vidaus patalpose, paskleisdami drėgmę į sausą orą, nematomos miglos, dulksnos pavidalu. Dažniausiai naudojami žiemą, kad sumažintų diskomfortą dėl intensyvaus šildymo sukelto oro išsausėjimo, šie prietaisai yra ypač naudingi turint kvėpavimo takų problemų. Oro drėkintuvai labai praverčia turint sinusų problemų, sausą, jautrią ir suskerdėjusią odą, taip pat, jie labai naudingi sergant, blogai jaučiantis. Taigi, kokybiški ir geri oro drėkintuvai padeda kovoti su sauso oro sukeltomis sveikatos problemomis, chroniškomis ligomis, alergijomis, infekcijomis. Negana to, daugelis oro drėkintuvų suteikia galimybę į orą paskleisti ir medikamentus. Yra modelių, kurie turi specialias talpas, skirtas medikamentams, kurie vėliau yra paskleidžiami ore kartu su drėgnu oru. Tokie vaistai, dažniausiai, yra naudojami kovai su kvėpavimo takų ligomis. Tiesa, oro drėkintuvai suteikia naudą ne tik žmonėms ir jų sveikatai. Dėka oro drėkintuvų, apsaugomas ir namų interjeras, baldai. Sausas oras gali pakenkti sienų tapetams ir dažams, kurie, ilgainiui gali imti lupinėtis. Taip pat, sausas oras turi įtakos ir medinėms grindims, kurios gali susitraukti ir susibanguoti. Negana to, oro drėkintuvo dėka, apsaugosite ir muzikos instrumentus bei meno kūrinius nuo pažeidimų. Tai visapusiškai naudingi ir praktiški prietaisai.

Kaip išsirinkti tinkamą ir kokybišką oro drėkintuvą?

Turbūt jau aišku, kad oro drėkintuvai yra tikrai naudingi ir praktiški prietaisai, ypač, jei namuose nuolat vyrauja sausas oras. Tačiau, norint išsirinkti tinkamą, kokybišką oro drėkintuvą, naudinga, prieš įsigyjant atsižvelgti į kelis, labai svarbius aspektus.

Visų pirma, būtina išsirinkti tinkamą oro drėkintuvo tipą. Oro drėkintuvai gali būti skirtingų tipų, priklausomai nuo jų drėkinimo technologijos ir dydžio. Pirmasis iš jų, gariniai, šalto oro drėkintuvai. Tai plačiausiai naudojami oro drėkintuvai, kurie orą drėkina naudodami natūralaus garinimo metodą. Šio tipo oro drėkinimas laikomas švariausiu. Tokiuose drėkintuvuose, filtrai, kurie sugeria vandenį, gali būti keraminiai, yra patalpinti drėkintuvo apačioje. Ventiliatorius pučia sausą orą per filtrą, o vanduo, esantis jame, išgaruoja į kambarį ir suteikia orui drėgmės. Dažniausiai, tokie oro valytuvai yra ir oro drėkintuvai-valytuvai, kadangi, filtrai, esantys juose, sulaiko oro nešvarumus, mineralus. Kitas tipas – šilto oro drėkintuvai. Šie drėkintuvai naudoja kaitinimo elementą tam, kad užvirintų vandenį drėkintuve ir paskleistų jį šiltų garų pavidalu, į aplinką. Šie drėkintuvai yra tylesni, kadangi, nenaudoja ventiliatoriaus. Taip pat, jie veikia kaip ir oro valytuvai, o dažnai, ir kaip aromatizatoriai, kadangi, į vandenį galima įlašinti ir eterinių aliejų, kurie pasklinda po patalpas kartu su garais. Ultragarsiniai oro drėkintuvai – tyliausi. Šie drėkintuvai naudoja aukšto dažnio garsų bangas, kurios vibruoja metalinę diafragmą, taip vandenį paversdamos itin smulkia dulksna. Ši dulksna į orą yra paskleidžiama dėka tylaus ir labai mažo ventiliatoriaus. Jie gali skleisti tiek šaltą, tiek šiltą orą. Visi šie drėkintuvai yra mobilūs, tačiau, galima rasti ir stacionarių oro drėkintuvų, kurie yra montuojami prie namų šildymo ar vėdinimo sistemos.

Atsižvelkite į oro drėkintuvo suteikiamas funkcijas ir ypatybes. Skirtingi oro drėkintuvų modeliai, gali pasižymėti skirtingomis funkcijomis ir ypatybėmis. Pavyzdžiui, yra modelių, kurie leidžia reguliuoti skleidžiamos drėgmės kiekį, valdyti energijos vartojimą. Taip pat, skirtingi oro drėkintuvų greičiai leidžia valdyti ir skleidžiamą garsą. Daugelis modelių, taip pat, turi ir automatinio išsijungimo funkciją. Tokia funkcija užtikrina, kad oro drėkintuvas išsijungs, kai vandens rezervuaras ištuštėja. Tai labai svarbi funkcija, kuri garantuoja ne tik saugumą, bet ir energinį efektyvumą. Atsižvelkite ir į tai, ar oro drėkintuvas pasižymi oro valymo, demineralizavimo ypatybėmis, turi tam specialiai skirtus filtrus. Tokiu būdu, namų oras ne tik bus pridrėktinas, bet ir išvalytas.

Ko gero geriausi oro drėkintuvai – gera kaina perkant internetu

Sausas namų oras? Nuolat kamuojančios alergijos ir nemalonios kvėpavimo takų problemos? Tokiu atveju, vertėtų apsvarstyti oro drėkintuvo įsigijimą. Drėkindamas orą, šis prietaisas suteikia naudos ne tik sveikatai, bet ir namų aplinkai, baldams. Skirtingi tipai, ypatybės ir funkcijos garantuoja, kad kiekvienas gali pasirinkti tinkamiausią ir labiausiai poreikius patenkinančius oro drėkintuvus. Siūlome platų, įvairių oro drėkintuvų, garsių gamintojų, sulaukiančių tik pačių geriausių atsiliepimų, pasirinkimą internetu, o gerą kainą – garantuojame! Akcijų metu, norimus oro drėkintuvus galėsite įsigyti dar pigiau. 

Rodyti daugiau

Oro drėkintuvai kainos (rugsėjis 2022 m.)

Produktas Kaina
Oro valytuvas LW 25 ComfortPlus brilliant baltas (45m²) 274,26
Oro drėkintuvas - valytuvas Venta LW15,7015442, antracitas/metalas 165,81
Venta Aerostyle LW73 70 m2 50 dB 18 W Juodas 539,99
Oro drėkintuvas Venta LW25 Antracitas 294,90

1️⃣ Oro drėkintuvai Venta - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-8 d. d.

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Oro drėkintuvai Venta kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Oro drėkintuvai Venta kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 707 prekes, o kainos prasideda nuo 0.44 Eur