Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Savio 2.5" išorinis HDD/SSD korpusas su skaidriu dizainu leidžia matyti vidinį atminties įrenginį. Jis palaiko iki dviejų atminties įrenginių (HDD arba SSD) ir yra suderinamas su USB 3.0, užtikrinančiu greitą duomenų perdavimą.
Dizainas |
|
|---|---|
| Medžiaga | Plastikas |
| Produkto spalva | Skaidrus |
| Produkto tipas | HDD/SSD korpusas |
Maitinimas |
|
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
Veikimo sąlygos |
|
| Atminties temperatūra (T-T) | -20 - 50 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Pakuotės aukštis | 155 mm |
| Pakuotės svoris | 112.6 g |
| Plotis | 79 mm |
| Aukštis | 126 mm |
| Pakuotės plotis | 100 mm |
| Gylis | 13 mm |
| Pakuotės gylis | 37 mm |
| Svoris | 54 g |
Veikimas |
|
| Duomenų perdavimo greitis | 5 Gbit/s |
Pakuotės turinys |
|
| Įtraukti kabeliai | USB Type-A į Micro-USB Type-B |
Atmintis |
|
| Palaikomų atminties įrenginių aukščiai | 7, 9.5 mm |
| Palaikomų atminties įrenginių skaičius | 2 |
| Palaikomos atminties įrenginių sąsajos | USB 3.0 |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB jungties tipas | Micro-USB A |
| USB prievadų skaičius | 1 |
| USB versija | 3.0 |
| Integruotas USB kabelis | Ne |
| USB ryšys | Taip |