Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Samsung Ugreen USB-C garso adapteris 3.5mm AUX lizdas
Įkroviklis Ugreen CD122 USB-A 18W, baltas
Nešiojamas 2.5 colių HDD/SSD dėklas su USB Type-C jungtimi palaiko 2.5 colių SATA diskus ir turi 5Gbps duomenų perdavimo greitį. Suderinamas su Windows operacinėmis sistemomis, matmenys yra 122x76x13 mm, o svoris - 85 g.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | HDD Dėklas |
| Modelis | 2.5" HDD dėklas USB 3.0 |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 122 x 76 x 13 mm |
| Svoris | 85 g |
| Jungtis | USB 3.0 Type-C |
| Perdavimo greitis | 5 Gbps |
| Suderinamas diskas | 2.5 colių SATA HDD/SSD (7-9.5 mm storio) |
| Duomenų laidas | USB Type-A į USB Type-C |
| Darbo temperatūra | -40°C ~ +65°C |
| Darbo drėgmė | 8-90% RH |
| Sandėliavimo drėgmė | 5-95% RH |
| Palaikomos OS | Windows 2000 / XP / 7 / 8 / 10 |
| Spalva | Juoda |
Rinkinys apima |
|
| Turinys | Kietojo disko dėklas, USB Type-A į USB Type-C laidas, Montavimo rinkinys |