Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Samsung Ugreen USB-C garso adapteris 3.5mm AUX lizdas
Įkroviklis Ugreen CD122 USB-A 18W, baltas
| Gamintojas | Fraktalinis dizainas |
| Bendras gylis (mm) | 185,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 109 mm |
| Bendras svoris | 0,4 kg |
| Bendras plotis (mm) | 162 mm |
| Grynasis svoris | 0,32 kg |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 80,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,08 kg |
| Tūris (m3) | 0,00326673 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Plastikas (be PET) | 300,00 g |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | HDD narvelio komplektas – B tipas |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Kita tara | 12 g |
| PET | 13 g |
| Dėžės turinys | 1 x HDD laikiklis; 4 x 6-32 varžtai pagrindinei plokštei ir laikikliams |
| Matmenys (P x G x A) | 146,39 x 83,19 x 127 mm |
| Kitos savybės | Tvirtinamas prie laisvų standžiųjų diskų narvelių ir (arba) 120 mm ventiliatoriaus lizdų (105 x 105 mm); Sukurtas naudoti su „Define 7“ arba „Meshify 2“ ir kitais pasirinktais „Fractal“ korpusais; Talpina iki dviejų „Fractal Design Type-B“ 3,5 colio / 2,5 colio diskų dėklų (parduodami atskirai). |
| Paletės kiekis | 515 dalių |
| Prodiuseris | Fraktalinis dizainas |
| Garantija | 24 mėn. |