Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Samsung Ugreen USB-C garso adapteris 3.5mm AUX lizdas
Įkroviklis Ugreen CD122 USB-A 18W, baltas
| Gamintojas | AXAGON |
| Bendras gylis (mm) | 30,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 175,00 mm |
| Bendras svoris | 0,20 kg |
| Bendras plotis (mm) | 82,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,11 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 76,00 g |
| Plastikas (be PET) | 19,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,10 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:6:2017-04-01 |
| Prodiuseris | AXAGON |
| Paletės kiekis | 2007 m. dalių |
| Garantija | 24 mėn. |