Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Laikmenos | |
| Saugojimo kaupiklio dydis | 2.5 " |
| Palaikomų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Ryšys | |
| Usb jungtis | Taip |
| Usb versija | 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Hdd korpusas |
| Produkto spalva | Balta |
| Medžiaga | Plastikas, guma |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce/fcc/bsmi/green dot/weee/kcc/rcm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 55 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 134 mm |
| Ilgis | 87,5 mm |
| Aukštis | 18,6 mm |
| Modelio pavadinimas | SP000HSPHDA30S3W |