Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Samsung Ugreen USB-C garso adapteris 3.5mm AUX lizdas
Įkroviklis Ugreen CD122 USB-A 18W, baltas
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Suderinamo bloko tipas | Universalus |
| Tipas | Hdd korpusas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomų saugojimo tvarkyklių skaičius | 1 |
| Suderinami produktai | Be quiet! dark base 900, dark base 700, silent base 801, silent base 601, pure base 600 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 108 mm |
| Ilgis | 158 mm |
| Aukštis | 31 mm |
| Modelio pavadinimas | BGA05 |