Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
bo. Magnetinė piešimo lentelė, 27x22 cm
| Savybės | |
| Produkto spalva | Įvairių spalvų |
| Pridėtų dažų skaičius | 4 vnt |
| Dažų spalva | Mėlyna, žalia, oranžinė, violetinė |
| Indelio talpa | 110 ml |
| Bendroji talpa | 440 ml |
| Korpuso forma | Turas |
| Rekomenduojama lytis | Berniukams / mergaitėms |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 1 metai |
| Rekomenduojamas amžius (maks.) | 4 metai |
| Judesių ir žvilgsnio koordinacijos vystymas | Taip |
| Įgūdžių apie variklį tobulinimo mokymai | Taip |
| Nepralaidus | Taip |
| Plaunama | Taip |
| Be glitimo | Taip |
| Sertifikavimas | Ce |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 280 mm |
| Ilgis | 70 mm |
| Aukštis | 60 mm |
| Saugos įpėjimas | |
| Netinka 0-3 metų amžiaus vaikams | Ne |
| Techniniai duomenys | |
| Es žsd kalba | Olandijos, anglų, prancūzų, vokiečių, italų kalba, ispanas |
| Es žsd įspėjimas | Naudoti tiesiogiai prižiūrint suaugusiesiems |
| Tinka tik suaugusiems | Ne |
| Reikia surinkti | Ne |
| Pristatymo pakuočių skaičius pagrindinėje pakuotėje | 1 vnt |
| Modelio pavadinimas | 14441S |