Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Daugiafunkciniai puodai ETA

(2)
ETA daugiafunkciniai puodai - aukštos kokybės ir draugiškos kainos garantija. Parduotuvėje turime daugiau nei 2 modelių. ETA daugiafunkciniai puodai vienas iš mėgstamiausių pasirinkimų. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą ETA modelį.
Rodyti daugiau
  • 5.0 (2)
  • 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
31.99  €
-26 %
  • 5.0 (3)
  • 1-2 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
52.99  €
-20 %

Daugiafunkciniai puodai – patogūs ir labai praktiški virtuviniai įrenginiai

Daugiafunkcinis puodas yra puikus virtuvinis įrenginys, kuris leidžia gaminti maistą įvairiausiais būdais. Jis gali gaminti ir naudodamas slėgį, kaip greitpuodis, veikti kaip lėtpuodis, gaminti garų pagalba, o yra ir tokių modelių, kurie gali veikti kaip karšto oro gruzdintuvės. Šis elektrinis virtuvinis įrenginys leidžia paruošti įvairiausius patiekalus, o lengvas ir labai patogus jo naudojimas vilioja kiekvieną virtuvės šefą ir šefę turėti jį savo virtuvėje. Daugiafunkciniame puode galima gaminti tiek sriubas, mėsos troškinius, tiek ryžius ar daržoves, tad, visi receptai, kuriuos slėpėte spintelėje ir visada svajojote išbandyti, galės būti lengvai įveikiami.

Į ką atsižvelgti renkantis daugiafunkcinį puodą?

Norite maistą gaminti greitai ir efektyviai, tačiau, prie puodų stovėti kiek įmanoma mažiau? Tuomet, daugiafunkcinis puodas gali būti geriausias jūsų pasirinkimas. Turėdami kokybišką daugiafunkcinį puodą galėsite tiesiog sudėti produktus, įjungti puodą ir tiesiog pamiršti apie maisto ruošimą. Daugiafunkcinis puodas gali gaminti maistą net daugiau nei 5 valandas, tad, net sudėtingiausi patiekalai bus lengvai įveikiami. Tačiau, norint išsirinkti gerą ir kokybišką daugiafunkcinį puodą, renkantis vertėtų atsižvelgti į kelis, labai naudingus aspektus.

Visų pirma, naudinga išsirinkti tinkamą daugiafunkcinio puodo tipą. Iš esmės, daugiafunkciniai puodai gali būti dviejų tipų: slėginis arba veikiantis be slėgio. Slėginiai daugiafunkciniai puodai veikia kaip greitpuodžiai. Jie paspartina maisto ruošimą ir padeda greitai paruošti mėsą, paukštieną, ryžius, taip pat, leidžia garuose paruošti daržoves. Teigiama, kad tokio tipo puodas maistą paruošia kur kas greičiau, nei jį gaminant ant viryklės ar orkaitėje. Tiesa, tokie daugiafunkciniai puodai veikia ir kaip lėtpuodžiai, palaiko maistą šiltą, todėl, pradėję gaminti ryte, karštu maistu galėsite mėgautis ir vakare. Tuo tarpu, daugiafunkciniai puodai veikiantis be slėgio, dažniausiai, yra paprasčiausi lėtpuodžiai, kurie gali virti, garinti ir palaikyti maistą karštą. Tiesa, yra modelių, kurie gali ir kepti. Jų nereikia įkaitinti, nebent norėsite gaminti su garų pagalba. Tačiau, maisto ruošimą gali tekti planuotis iš anksto, kadangi, standartiškai, jie veikia bent 5 valandas. Dažniausiai, tokio tipo daugiafunkciniai puodai yra šiek tiek pigesni už slėginius.

Išsirinkus tinkamą daugiafunkcinio puodo tipą, atsižvelkite į jo talpą. Talpa visiškai priklauso nuo to, kokie yra jūsų poreikiai, gamybos įpročiai. Jei gyvenate vienas ar dviese, naudinga rinktis mažesnio dydžio ir talpos daugiafunkcinį puodą. Tinkamiausias  tam, puodas, kurio talpa siekia iki 3l. Jei gaminate kasdien, turite nemažą šeimą – turėtumėte rinktis bent 4l talpos puodą, o geriausia tokį, kuris talpina maždaug 5-6l turinio.

Atsižvelkite į papildomas daugiafunkcinio puodo funkcijas. Na žinoma, daugiafunkcinis puodas negalėtų būti vadinamas daugiafunkciniu, jei jis nebūtų aprūpintas tam tikromis, skirtingomis funkcijomis. Dėl šios priežasties, renkantis reikėtų atsižvelgti į tai, ar suteikiamos funkcijos jums yra tinkamos ir naudingos. Galite rasti modelių, kurie be pagrindinių virimo funkcijų gali ir kepti, gruzdinti. Taip pat, yra tokių, kurie gali padėti maistą džiovinti, vakuoti. Tad, toks platus pasirinkimas tikrai garantuos, kad rasite tinkamiausią ir geriausią puodą.

Daugiafunkciniai puodai – draugiška kaina perkant internetu

Maisto ruošimas be vargo? Jei nenorite daug laiko praleisti virtuvėje, bet vertinate kokybišką, skanų, sveiką, naminį maistą, geriausiu jūsų pasirinkimu gali tapti daugiafunkcinis puodas. Platus funkcijų pasirinkimas, patogus ir lengvas naudojimas, pavers šį virtuvinį įrenginį nepamainomu namų virtuvės kompanionu. Siūlome didelį, įvairių daugiafunkcinių puodų ir garsių jų gamintojų, sulaukiančių tik pačių geriausių atsiliepimų, pasirinkimą internetu, už draugišką kainą. Akcijų metu, norimą daugiafunkcinį puodą galėsite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

1️⃣ Daugiafunkciniai puodai ETA - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-5 d. d.

3️⃣ Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Daugiafunkciniai puodai ETA kategorijoje?

4️⃣ Kiek turite prekių Daugiafunkciniai puodai ETA kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 119 prekes, o kainos prasideda nuo 23.99 Eur