Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atom Stovyklavimo baldų komplektas dėkle
Outwell Catamarca Turistinė kėdė, juodos spalvos (470466)
AZYMUT Trohon daugiafunkcis įrankis – tai kompaktiškas kišeninis peilis su 12 įrankių ir 8 bitais, patogiai supakuotas odiniame dėkle. Jame rasite įvairius įrankius, tokius kaip atidarymo įrankiai, atsuktuvai, replės ir pjūklas.
Svoris: 381 g, Išplėstas ilgis: 16 cm, Sulenktas ilgis: 10.5 cm, Medžiaga: nerūdijantis plienas (420), Dėklo medžiaga: oda.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Įeina atidarytuvas | Taip |
| Daugiafunkcio įrankio tipas | Pilno dydžio |
| Ašmenų tipas | Lygi, Dantyta |
| Įrankių užraktas | Taip |
| Nagų dildė | Taip |
| Laidų nuskabykleris | Taip |
| Pjūklas | Taip |
| Atsuktuvų skaičius | 2 |
| Įrankių kiekis | 12 |
| Bitų skaičius | 8 |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 381 g |
| Išplėstas ilgis | 16 cm |
| Sulenkta ilgis | 10.5 cm |
Pakavimo turinys |
|
| Dėklas įeina | Taip |
Medžiaga |
|
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Plieno tipas | 420 |
| Dėklo medžiaga | Oda |
Spalva |
|
| Produkto spalva | Juoda, Sidabrinė |