Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Tristar |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 285.00 mm |
| Gross weight | 4.41 kg |
| Gross width (mm) | 415.00 mm |
| Net weight | 3.92 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 470.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Palette Qty | 27 dalių |
| Galingumas | 150 W |
| Gaminio spalva | Metallic silver |
| Pjaustyklės tipas | Electric |
| Riekelių storis (maks.) | 15 mm |
| Nuimamas peiliukas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EM-2099 |
| Gamintojo prekės serija | Food Slicer |
| Warranty | 24 mėn. |