Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Gorenje R607A:
Daugiau informacijos gamintojo puslapyje
Apie gamintoją:
GORENJE – tai pirmaujantis buitinės technikos prietaisų gamintojas Europoje. Pažangias technologijas, puikų dizainą, efektyviai energiją naudojančius produktus Gorenje kompanija tiekia vartotojams septyniasdešimtyje šalių visame pasaulyje ir taip jau daugiau nei 60 metų gerina jų gyvenimo kokybę.
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 285.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 270.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 385.00 mm |
| Plastikas (be pet) | 100.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Techniniai duomenys | |
| Pjaustyklės tipas | Elektrinis |
| Riekelių storis (maks.) | 15 mm |
| Kitos savybės | Precise and smooth cutting is ensured by high-quality stainless steel blades from solingen, the world-renowned city of knife manufacturers. |
| Modelio pavadinimas | R607a |
| Gamintojo prekės serija | Food slicer |
| Energijos valdymas | |
| Galingumas | 110 w |
| Savybės | |
| Gaminio spalva | Nerūdijantis plienas |
| Laido ilgis | None m |
| Medžiaga | |
| Nerūdijančio plieno peiliukai | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 33 cm |
| Aukštis | 23.3 cm |
| Gylis | 23 cm |
| Modelio pavadinimas | R607A |