Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Heinrich's Germany HMZ 8850 smulkintuvas turi keturis plieninius peilius ir 2 L talpos smulkinimo indą. Jis veikia 500 W galia, o jo matmenys yra 175 mm ilgis, 220 mm aukštis ir 270 mm plotis, svoris - 2.7 kg.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Peilių skaičius | 4 |
| Medžiaga | Plienas, Technopolimeras |
| Smulkinimo indo talpa | 2 L |
| Smulkintuvo tipas | Elektrinis |
| Produkto spalva | Inox, Sidabrinė |
Galia |
|
| Įtampos įvestis | 220 - 240 V |
| Galia | 500 W |
Svoris ir matmenys |
|
| Ilgis | 175 mm |
| Aukštis | 220 mm |
| Plotis | 270 mm |
| Svoris | 2.7 kg |