Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Caso |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.281 kg |
| Net weight | 1.781 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Volume (m3) | 0.011115405 m³ |
| Paper/Pasteboard | 500 g |
| Gross depth (mm) | 213 mm |
| Gross width (mm) | 213 mm |
| Gross height (mm) | 245 mm |
| Gaminio spalva | Stainless steel |
| Medžiaga | Stainless steel |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | UZ 400 |
| Gamintojo prekės serija | Universal chopper |
| Kitos savybės | Very versatile: Slices and chops up fruits, vegetables, onions, garlic, meat, fish, nuts, etc. in a matter of seconds. Robust glass container with a capacity of 1.2 liter 4 high quality blades made of stainless steel. Practical protective caps for the blades to ensure safe storage. Easy operation by the press of a button 2 speed settings. High quality stainless steel applications. Secure stand thanks to removable rubber lip. Can be completely dismantled into individual parts for easy cleaning. |
| Lengva valyti | Yes |
| Ledukų smulkinimas | No |
| Kapoklės talpa (naudojama) | 1.2 l |
| Dubens medžiaga | Robust glass |
| Greičių skaičius | 2 |
| Palette Qty | 78 dalių |
| Producer | Caso |
| Warranty | 24 mėn. |