Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 200.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 263.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 200.00 mm |
| Juodieji metalai | 0.30 g |
| Plastikas (be pet) | 4.50 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Techniniai duomenys | |
| Kitos savybės | Mixing beaker with measuring scale. parts suitable for dishwashers. |
| Kapoklės talpa (naudojama) | 0.8 l |
| Savybės | |
| Gaminio spalva | Balta |
| Medžiaga | Stainless steel, plastic |
| Lengva valyti | Taip |
| Modelio pavadinimas | Mmrp1000 |
| Gamintojo prekės serija | Chopper |
| Energijos valdymas | |
| Galingumas | 400 w |
| Efektyvumas | |
| Pulsinis režimas | Ne |
| Ledukų smulkinimas | Ne |
| Greičių skaičius | 1 |
| Dizainas | |
| Dubens medžiaga | Plastikas |
| Modelio pavadinimas | MMRP1000 |