Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Darbiniai akiniai Honeywell

(5)
 • 4.7 (23)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 1 vnt.
3.40  €
 • 5.0 (4)
 • 2-5 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
3.99  €
 • 5.0 (2)
 • 2-5 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
2.99  €
 • 5.0 (1)
 • 2-5 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
2.99  €
 • 0.0
 • 2-5 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
4.99  €

Darbiniai akiniai – neatsiejama saugaus darbo dalis

Akių ir regėjimo traumos darbinėje aplinkoje yra tikrai dažnos. Deja, bet daugelis jų, yra gana nuspėjamos ir gali būti išvengiamos tinkamai dėvinti darbinius, apsauginius akinius. Darbiniai, apsauginiai akiniai gali apsaugoti nuo apsitaškymo chemikalais, metalo dalelių ar net radiacijos. Tačiau, darbinių akinių būna įvairiausių, o pasirinkti, nebus taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Visi jie pasižymi skirtingomis ypatybėmis, yra tinkami skirtingoms paskirtims bei yra gaminami skirtingų gamintojų, kurių vienas garsiausių – Uvex. Na, o tinkamai pasirinkti apsauginiai akiniai tikrai garantuos apsaugą ir patogų darbą.

Į ką atsižvelgti renkantis darbinius akinius?

Darbiniai akiniai gali būti įvairiausių formų, dydžių, pasižymėti skirtingomis ypatybėmis. Tad, išsirinkti tikrai yra iš ko. Tačiau, tuo pat metu, tai reiškia ir tai, kad išsirinkti gali būti ne taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Dėl šios priežasties, prieš pasirenkant darbinius, apsauginius akinius, naudinga atsižvelgti į kelis, labai svarbius dalykus.

Visų pirma, naudinga žinoti su kokiais pavojais ir rizikomis tenka susidurti darbe. Darbe galite susidurti su mechaniniais pavojais. Tai pavojai sukeliami įrankių ir mašinų, medžiagų skeveldrų, kurios patekusios į akis gali jas pažeisti. Dar vienas dažnas pavojus – radiacija. Radiacija gali kilti tiek nuo UV spindulių, tiek nuo matomos šviesos, pavyzdžiui, virinimo. Optinė radiacija gali sukelti lėtines akių ligas, pažeisti regėjimą. Akiniai apsaugo ir nuo cheminių pavojų. Tai medžiagos, tokios kaip dulkės, skysčiai, dujos ir chemikalai, kurie patekę į akis padaro žalą regėjimui. Galiausiai, akiniai gali apsaugoti ir nuo temperatūrų keliamų pavojų: karštų skysčių, metalų, intensyvios radiacijos.

Akinių lęšių medžiaga – aspektas, į kurį privalu atsižvelgti. Norėdami apsisaugoti nuo pavojų ir akių pažeidimų, privalote daug dėmesio skirti medžiagai, iš kurios pagaminti darbinių akinių lęšiai. Nuo medžiagos priklausys ir apsauga nuo skirtingų pavojų. Dažniausiai, apsauginių akinių lęšių gamybai naudojamos medžiagos yra polikarbonatas, akrilas, poliuretanas ir optinis stiklas. Polikarbonatiniai lęšiai yra nesiraižantys, lengvi ir atsparūs smūgiams. Jie apsaugo nuo UV spindulių, tačiau, nesuteikia tokio ryškaus vaizdo ir matomumo. Poliuretaniniai lęšiai – atsparūs smūgiams, suteikia itin gerą matomumą, yra labai lengvi, tačiau – brangūs. Akriliniai – pigiausi, lengvi, atsparūs tirpalams. Tačiau, jie nėra labai patvarūs ir nesuteikia gero matomumo. Galiausiai – iš optinio stiklo gaminami lęšiai. Jie yra išskirtinai atsparūs įbrėžimams, suteikia ryškiausią ir aiškiausią vaizdą. Tačiau, yra brangūs ir neatsparūs smūgiams.

Papildomos ypatybės, taip pat, yra labai svarbios. Pavyzdžiui, itin naudingi yra darbiniai akiniai, kurie yra nerasojantys. Tai specialią dangą turintys akiniai, kurie net ir drėgniausioje aplinkoje neužsidengs rasa, todėl, netrukdys dirbti. Darbiniai akiniai gali būti ir padengti spalvotomis plėvelėmis, kurios suteikia puikią apsaugą nuo radiacijos. Pavyzdžiui, pilki, žali akiniai apsaugo nuo UV spindulių radiacijos. Na, o taip pat, labai svarbu, kad akiniai puikiai priglustų prie veido, būtų lengvi ir patogūs.

Darbiniai akiniai – gera kaina perkant internetu

Kokybiški, tinkamai pasirinkti darbiniai akiniai apsaugos nuo pavojų, akių pažeidimų, todėl, darbo metu – yra būtini. Siūlome platų, įvairių, darbinių, apsauginių akinių pasirinkimą internetu, už ko gero geriausią kainą. Akcijų metu, norimus ir tinkančius darbinius akinius galėsite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

Darbiniai akiniai kainos (rugsėjis 2022 m.)

Produktas Kaina
Apsauginiai akiniai HONEYWELL A800, skaidrūs 3,40
Apsauginiai akiniai HONEYWELL A700, skaidrūs 3,99
Apsauginiai akiniai HONEYWELL SVP 200 geltonu stiklu 2,99
Akiniai HONEYWELL A800 Visitor, skaidrūs 2,99