Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Dydis
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Išpardavimas
Kuprinė HELLY HANSEN Bag Pac - Apsauginiai ir darbo rūbai
Kuprinė HELLY HANSEN Bag Pac
 
26,77 0-1 d. d. (22)
Išpardavimas
Striukė HELLY HANSEN Chelsea Evolution, mėlyna 2XL - Apsauginiai ir darbo rūbai
Striukė HELLY HANSEN Chelsea Evolution, mėlyna 2XL
11,37 € / mėn
113,74 0-1 d. d. (25)
Žemiau savikainos
Greitai nusegamas diržas MAKITA E-05337 - Apsauginiai ir darbo rūbai
Greitai nusegamas diržas MAKITA E-05337
 
10,64 0-1 d. d. (16)
Striukė HELLY HANSEN Chelsea Evolution, mėlyna L - Apsauginiai ir darbo rūbai
Striukė HELLY HANSEN Chelsea Evolution, mėlyna L
11 € / mėn
109,99 0-1 d. d. (2)
Antkelių komplektas „IRWIN'' I-GEL - Apsauginiai ir darbo rūbai
Antkelių komplektas „IRWIN" I-GEL
 
38,50 2-4 d. d. (5)
Suvirintojo pirštinės ESAB, juodos - Apsauginiai ir darbo rūbai
Suvirintojo pirštinės ESAB, juodos
 
6,99 4-5 d. d. (3)
Striukė HELLY HANSEN Manchester, mėlyna 2XL - Apsauginiai ir darbo rūbai
Striukė HELLY HANSEN Manchester, mėlyna 2XL
13,30 € / mėn
132,99 4-5 d. d. (2)
Striukė HELLY HANSEN Manchester Shell, juoda XL - Apsauginiai ir darbo rūbai
Striukė HELLY HANSEN Manchester Shell, juoda XL
12,50 € / mėn
124,99 4-5 d. d. (2)
Šortai HELLY HANSEN Aker Cons, juodi 52 - Apsauginiai ir darbo rūbai
Šortai HELLY HANSEN Aker Cons, juodi 52
 
72,99
-26 %
53,99 4-5 d. d.
(2)
Filtras-įdėklas 3M 5911, 1vnt. - Apsauginiai ir darbo rūbai
Filtras-įdėklas 3M 5911, 1vnt.
 
3,99 4-5 d. d. (2)
Filtrai 3M 6057 ABE1, 2vnt. - Apsauginiai ir darbo rūbai
Filtrai 3M 6057 ABE1, 2vnt.
 
14,99 4-5 d. d. (2)
Švarkas HELLY HANSEN Aker, juodas/pilkas S - Apsauginiai ir darbo rūbai
Švarkas HELLY HANSEN Aker, juodas/pilkas S
 
75,99 4-5 d. d. (2)
Diržas HELLY HANSEN Logo Webbing, chaki - Apsauginiai ir darbo rūbai
Diržas HELLY HANSEN Logo Webbing, chaki
 
14,99 4-5 d. d. (2)
Medžiaginiai antkeliai MAKITA - Apsauginiai ir darbo rūbai
Medžiaginiai antkeliai MAKITA
 
36,99 4-5 d. d. (2)
Puskombinezonis PESSO stretch (mėlynas) - Apsauginiai ir darbo rūbai
Puskombinezonis PESSO stretch (mėlynas)
 
32,90 2-4 d. d. (2)
Kelnės Pesso iš Canvas audinio(pilkos) - Apsauginiai ir darbo rūbai
Kelnės Pesso iš Canvas audinio(pilkos)
 
48,90 2-4 d. d. (2)
Ausinės Zekler 412R (FM Radio) - Apsauginiai ir darbo rūbai
Ausinės Zekler 412R (FM Radio)
 
69,30 2-4 d. d. (2)
Makita DCV200ZL Akumuliatorinė šildoma liemenė 18 V Li-ion, L - Apsauginiai ir darbo rūbai
Makita DCV200ZL Akumuliatorinė šildoma liemenė 18 V Li-ion, L
14,67 € / mėn
146,74 4-9 d. d. (3)
Daugiau Kitas puslapis

Apsauginiai ir darbo rūbai – būtina apranga, saugiam ir patogiam darbui

Specialistai teigia, kad darbo ir apsauginių rūbų svarba yra labai didelė. Tinkama darbo apranga apsaugo nuo potencialių rizikų, kurios gali iškilti darbo metu. Tokio tipo rūbai naudojami daugelyje sričių, pavyzdžiui, ten kur didelis triukšmas, dulkės, dujos, purvas, sunkūs objektai, chemikalai, karštis, biologinės medžiagos ir t.t.. Šių sričių darbuotojai privalo dėvėti specialius, apsauginius ir darbo rūbus. Dažniausiai, apsauginius ir darbo rūbus dėvi medikai, statybininkai, laboratorijų bei fabrikų darbuotojai, apsauginiai bei kelininkai. Taip pat, darbo apranga naudinga jei dirbate lauke, ji ne tik apsaugo, bet ir palaiko šilumą. Dažniausiai apsauginiai ir darbo rūbai gaminami iš patvarių medžiagų, kurios atsparios abrazijai ir yra visiškai atsparios drėgmei. Tai reiškia, kad dėvėdami tokius rūbus būsite apsaugoti ne tik nuo įvairių oro sąlygų, bet ir nuo chemikalų.

Kokie darbo ir apsauginiai rūbai yra būtiniausi ?

Būtiniausi ir svarbiausi darbo rūbai apsaugo nuo darbo metu kylančių pavojų ir yra labai reikalingi. Tai striukės, kurios suteikia apsaugą nuo vėjo ir įvairių oro sąlygų. Jos būtinos tiems, kurie dirba lauke, atvirose erdvėse. Vienos iš svarbiausių ir naudingiausių – patogios darbo kelnės. Jos patvarios, dažnai turi papildomas apsaugas kelių srityse ir yra ypač reikalingos tiems, kurie dažnai dirba atsiklaupę. Tačiau, naudingos ne tik kelnės, bet ir kombinezonai, kurie apsaugo nuo kitų rūbų ištepimo. Kadangi, dažniausiai yra užsegami petnešomis, jie suteikia išskirtinį patogumą, o kišenių gausa, leidžia susidėti visus reikalingiausius darbo įrankius. Darbo chalatai reikalingi tiems, kurie dirba sveikatos priežiūros srityje, laboratorijose, su pavojingomis cheminėmis ir biologinėmis medžiagomis. Svarbu darbo metu nepamiršti ir rankų apsaugos. Darbo pirštinės leidžia patogiai bei efektyviai dirbti. Kadangi, yra gaminamos iš įvairiausių medžiagų, kiekvienas gali išsirinkti tinkamiausias. Jos gali būti pagumintos, odinės, atsparios drėgmei, tačiau nepaisant jų ypatybių, jos visos apsaugo rankas nuo sužeidimų, kenksmingų medžiagų ir aplinkos poveikio. Būtinos ir galvos apsaugos priemonės – kepurės, pošalmiai. Ši galvos apsauga ne tik apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų, sužalojimų, bet ir padeda palaikyti galvos šilumą, jei dirbate lauke. Atliekant įvairius darbus, naudinga rinktis ryškias, šviesą atspindinčias darbo aprangas. Tai įvairios ryškiaspalvės striukės bei liemenės su atšvaitais, kurios ypač naudingos dirbant lauke, mažai apšviestose vietose ar tamsiu paros metu. Na ir galiausiai, labai svarbu nepamiršti darbo batų. Darbo batai gaminami iš patvarių, ilgaamžių bei vandeniui atsparių medžiagų ir suteikia kojoms apsaugą ir komfortą. Jie gali turėti specialias, metalines pirštų apsaugas, kurios suteikia dar daugiau saugumo kojoms.

Į ką atsižvelgti renkantis apsauginius ir darbo rūbus?

Rinkdamiesi darbo aprangą arba apsauginius rūbus, turėtumėte atsižvelgti į tam tikrus, labai svarbius kriterijus. Pirmasis iš jų – oro sąlygos arba darbinė temperatūra. Dirbant sausoje, šiltoje aplinkoje darbiniai šortai, marškinėliai bus patogūs ir leis odai kvėpuoti, o tai reiškia kad nesušilsite.  Lengvi apsauginiai švarkai bei striukės, puikiai tiks pavasariui, ankstyvam rudeniui, lauke esant žemesnei temperatūrai. Tokiu oro naudingos ir liemenės bei megztiniai. Tačiau, jei dirbsite drėgnoje aplinkoje ar žemesnėje temperatūroje, darbo drabužiai ir apsauginė apranga bus kitokia. Ypač naudingos šiltos striukės, kelnės, kombinezonai. Jei ieškote darbo rūbų šaltajam sezonui – žieminiai darbo rūbai bus geriausias pasirinkimas. Jie turi tinkamus pašiltinimus, yra šilti ir patogūs. Dirbant tokiomis sąlygomis, taip pat, naudingi ir neperšlampantys, drėgmei atsparūs rūbai.

Naudinga atsižvelgti į tai, iš ko darbo bei apsauginiai rūbai yra pagaminti. Nuo drabužių medžiagos priklauso jų patvarumas, patogumas, o dažnai ir jūsų saugumas. Svarbu suprasti, kad skirtingos darbo sąlygos, reikalauja skirtingų rūbų bei medžiagų, iš kurių jie pagaminti. Pavyzdžiui, dirbant su dujomis, labai svarbu, kad drabužiai būtų nedegūs, atsparūs ugniai. Dažniausiai, darbo ir apsauginiams rūbams naudojamas nailonas, kuris pasižymi patvarumu ir tvirtumu. Ši medžiaga sugeria drėgmę, ilgai džiūva, todėl dažnai yra maišoma su kitomis, vandeniui atsparesnėmis medžiagomis. Poliesteris – taip pat populiari medžiaga, kadangi yra lengva ir atstumia vandenį. Tačiau, ji nėra tokia minkšta, patogi, todėl darbo rūbuose dažnai naudojamas medvilnės ir poliesterio mišinys. Nors nepasižymi išskirtiniu ilgaamžiškumu bei patvarumu, darbo rūbai gali būti gaminami iš medvilnės, vilnos. Jie suteikia komfortą ir puikiai palaiko šilumą.

Apsauginiai ir darbo rūbai Jums – gera kaina perkant internetu

Įvairiausius darbus atliksite saugiai ir patogiai, jei jų metu, dėvėsite specialius apsauginius ir darbo rūbus. Tiek vyrams, tiek moterims skirti darbo ir apsauginiai drabužiai nevaržo judesių, yra patogūs, patvarūs ir suteikia maksimalią apsaugą, nuo nelaimingų atsitikimų. Čia rasite platų, kokybiškų ir stilingų darbo rūbų pasirinkimą, už prieinamą kainą. Patogu ir lengva pirkti internetu, o akcijų metu, norimus darbo ir apsauginius rūbus galite įsigyti dar pigiau.

Kokios prekės populiariausios Apsauginiai ir darbo rūbai kategorijoje šiais metais?

Apsauginiai ir darbo rūbai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių Apsauginiai ir darbo rūbai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 922 prekes, o kainos prasideda nuo 0.20 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Apsauginiai ir darbo rūbai kategorijoje?