Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Prekės pakuotė yra pažeista
Aliuminio ir plieno konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą, idealiai tinkanti nerūdijančio plieno ir kitų medžiagų pjovimui.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Atitikties sertifikatai | cTUVus, CE |
| Tvarumo sertifikatai | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
Ypatybės |
|
| Ratukai | Ne |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 1185 mm |
| Gylys | 765 mm |
| Svoris | 20 kg |
| Aukštis | 863 mm |
| Darbo stalo gylis | 69.5 cm |
| Darbo stalo plotis | 103.5 cm |