Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | ETA |
| Gross depth (mm) | 245 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross weight | 0.022 kg |
| Gross width (mm) | 48 mm |
| Net weight | 0.014 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0002352 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| PET | 10.00 g |
| Gaminio spalva | White |
| Tipas | For kids |
| Šepetėlio galvučių skaičius | 2 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ETA070690100 |
| Gamintojo prekės serija | Replacement Heads |
| Įtaiso tipas | Heads |
| Maitinimo šaltinis | Not specified |
| Dantų valymo režimai | Not specified |
| Kroviklio pagrindas | Not specified |
| Priedai pridėti | 2 heads |
| Gross depth master carton | 148 mm |
| Gross width master carton | 124 mm |
| Gross height master carton | 233 mm |
| Net weight master carton | 0.444 kg |
| Tare weight master carton | 0.043 kg |
| Kitos savybės | For Toothbrush ETA0706 |
| Akumuliatoriaus tipas | Does not apply |
| Dantų šepetėlio dažnis (virpesiai) | Does not apply judesiai per minutę |
| Dantų valymo rėžimų skaičius | Does not apply |
| Palette Qty | 7347 dalių |
| Producer | ETA |