Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Panasonic dantų šepetėlio galvutė EW0920W835, 2vnt., Baltos spalvos
Švelnus spyruoklinis šepetėlis
Spyruokliniai šereliai užtikrina intensyvų, bet švelnų valymą. Kompaktiška šepetėlio galvutė išvalo net ir sunkiai pasiekiamus tarpdančius
TOP susijusios paieškos
| Logistinė informacija | |
| Integruota baterija | Ne |
| Plastikas (be pet) | 6 g |
| Pakuotės gylis (mm) | 220 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 60 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 10 mm |
| Techniniai duomenys | |
| Įtaiso tipas | Heads |
| Dantų valymo režimai | Does not apply |
| Priedai pridėti | 1 head |
| Dantų valymo rėžimų skaičius | Does not apply |
| Modelio pavadinimas | Ew0920w835 |
| Gamintojo prekės serija | brush head for electric toothbrush |
| Savybės | |
| Šepetėlio galvučių skaičius | 1 |
| Kroviklio pagrindas | Does not apply |
| Kitos funkcijos | |
| Tipas | For adults |
| Maitinimo šaltinis | Does not apply |
| Energijos valdymas | |
| Akumuliatoriaus tipas | Does not apply |
| Modelio pavadinimas | EW0920W835 |