Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Dovanos maišelis/pakavimas
| Gamintojas | ETA |
| PET | 2.00 g |
| Gaminio spalva | White |
| Šepetėlio galvučių skaičius | 2 |
| Gamintojo prekės serija | Toothbrush replacement for ETA0710 |
| Įtaiso tipas | Heads |
| Paper/Pasteboard | 2 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 100 dalių |
| Gross weight | 0.015 kg |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Volume (m3) | 0.0001485 m³ |
| Net weight | 0.011 kg |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| Tipas | For kids |
| Gross depth master carton | 325 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Gross height master carton | 245 mm |
| Net weight master carton | 1.5 kg |
| Tare weight master carton | 0.211 kg |
| Akumuliatoriaus tipas | Does not apply |
| Dantų valymo rėžimų skaičius | Does not apply |
| Palette Qty | 8100 dalių |
| Producer | ETA |