Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | ETA |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Gross weight | 0.016 kg |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Net weight | 0.009 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| PET | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.007 kg |
| Volume (m3) | 0.0001595 m³ |
| Gaminio spalva | White |
| Šepetėlio galvučių skaičius | 2 |
| Gamintojo prekės serija | Toothbrush replacement for ETA0710 |
| Kitos savybės | For kids 3-6 years |
| Įtaiso tipas | Heads |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tipas | For kids |
| Akumuliatoriaus tipas | Does not apply |
| Dantų valymo rėžimų skaičius | Does not apply |
| Palette Qty | 5417 dalių |
| Producer | ETA |