Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Dovanos maišelis/pakavimas
| Gamintojas | ETA |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross height (mm) | 236 mm |
| Gross weight | 0.019 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Net weight | 0.012 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| PET | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.007 kg |
| Volume (m3) | 0.000354 m³ |
| Gaminio spalva | White |
| Šepetėlio galvučių skaičius | 2 |
| Gamintojo prekės serija | Toothbrush replacement for ETA0709 |
| Įtaiso tipas | Heads |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tipas | For adults |
| Maitinimo šaltinis | Does not apply |
| Dantų valymo režimai | Does not apply |
| Kroviklio pagrindas | Does not apply |
| Priedai pridėti | 2 heads |
| Dantų valymo rėžimų skaičius | Does not apply |
| Akumuliatoriaus tipas | Does not apply |
| Palette Qty | 4881 dalių |
| Producer | ETA |