Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | ETA |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| PET | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000174 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gaminio spalva | White |
| Kitos savybės | For toothbrush ETAx707 |
| Šepetėlio galvučių skaičius | 2 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SoftClean ETA070790300 |
| Gamintojo prekės serija | Toothbrush replacement |
| Paper/Pasteboard | 4.00 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Tipas | For adults |
| Įtaiso tipas | Heads |
| Maitinimo šaltinis | Not specified |
| Dantų valymo režimai | Not specified |
| Kroviklio pagrindas | Not specified |
| Priedai pridėti | 2 heads |
| Dantų valymo rėžimų skaičius | Does not apply |
| Akumuliatoriaus tipas | Does not apply |
| Palette Qty | 4966 dalių |
| Producer | ETA |