NEPRIDEGANTI DANGA SU AKMENINE ŠIRDIMI
„Ballarini Ferrara“ granito puoduose esančio sveikatai saugaus metalo lydinio savybės garantuoja puikų šilumos paskirstymą , o išskirtinis akmens patvarumas leidžia atnaujinti autentišką ryšį su gamta.
Natūrali „Ballarini Ferrara“ linijos spalva ir išvaizda daro šį granitinį puodą išties unikaliu. Dėl „Granitium Extreme“ dangos kiekvienas gaminimo pojūtis primena natūralų, lyg senovėje, kai maistas buvo ruošiamas tiesiai ant akmens.
GRANITINIS PUODO PAVIRŠIUS
Mineralinės dalelės, esančios „Ballarini Granitium“ dangose
Ekstremalios garantijos:
- Ilgas naudojimo laikas
- Nepridegantis, įbrėžimams atsparus paviršius
- Didelis atsparumas indaplovės destruktyviam poveikiui
- Lengva valyti puodo paviršių po naudojimo
- Saugus sveikatai ir aplinkai – sudėtyje nėra PFOA, nikelio junginių ir sunkiųjų metalų
- Išorinė danga papildomai padengta keraminiu sluoksniu, kad būtų lengva valyti
Dugno storis
| Puodo skersmuo: | 24 cm |
| Dugno storis: | 4,5 mm |
PUODO RANKENA
- Atsparumas karščiui iki 160 laipsnių – tinka naudoti orkaitėje
- Ergonomiška, šilumą izoliuojanti rankena
MEDŽIAGA
Puodas pagamintas iš aukštos kokybės, daugiasluoksnio, maistui saugaus aliuminio, kuris sudaro jo korpusą. Visa konstrukcija padengta „Granitium Extreme“ dangomis tiek iš vidaus, tiek iš išorės.
MATMENYS
| Skersmuo: | 24 cm |
| Ilgis: | 35 cm |
| Plotis: | 26 cm |
| Ūgis: | 13 cm |
| Talpa: | 5,6 l |
| Masė: | 1,74 kg |