Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
4.7 GB talpa kiekviename diske, maksimalus rašymo greitis 16x. Pakuotėje yra 50 diskų ritinys, idealiai tinkantis multimedijos įrašymui.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Dvipusis (du puslapiai) | Ne |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Natūrali talpa | 4.7 GB |
Veikimo sąlygos |
|
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -10 - 55 °C |
| Veikimo temperatūra (T-T) | -5 - 55 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (H-H) | 3 - 90% |
| Veikimo santykinė drėgmė (H-H) | 3 - 85% |
Svoris ir matmenys |
|
| Matmenys (PxDxA) | 120 x 15 x 1.2 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Ritinys |