Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pakuotėje yra 50 CD-R diskų su 700 MB talpa ir 80 minučių įrašymo laiku. Diskai palaiko DVD/CD spausdinimą ir turi 52x įrašymo greitį.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Kiekis pakuotėje | 50 vnt. |
| DVD/CD spausdinimas | Taip |
| CD talpa | 700 MB |
| Įrašymo laikas | 80 min |
| Tipas | CD-R |
| Optinio disko skersmuo | 120 mm |
Svoris ir Išmatavimai |
|
| Plotis | 125 mm |
| Aukštis | 95 mm |
| Gylis | 125 mm |
Įrašymo Greitis |
|
| CD įrašymo greitis | 52x |