Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
LEGO® 29 serija
TOP prekė! Aptel žvaigždžių projektorius/naktinė lemputė - Astronautas , ATL AK235A
Sterilizuokite iki šešių maitinimo buteliukų su priedais vos per 10 minučių. Plonas, bet erdvus buteliukų sterilizatorius „Advanced“ yra greitas ir efektyvus – sunaikina 99,9 % mikrobų*, kad galėtumėte jaustis ramiai kiekvieno maitinimo metu.
Pastaba Kaina nurodyta už 1 vienetą. Galimybės pasirinkti konkrečią prekę ar spalvą nėra.
TOP susijusios paieškos
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 324.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 372.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 202.00 mm |
| Integruota baterija | Ne |
| Modelio pavadinimas | Scf291/00 avent |
| Gamintojo prekės serija | Baby bottle sterilizer |
| Techniniai duomenys | |
| Kitos savybės | A sterilizing cycle lasts just 10 minutes |
| Talpa | None l |
| Energijos valdymas | |
| Galingumas | 650 w |
| Savybės | |
| Gaminio spalva | Balta |
| Dizainas | |
| Medžiaga | Plastic (pp) |
| Modelio pavadinimas | SCF291/00 |