Haier 0020300421B DURŲ SILPNELĖS
  • Varlė kodas 33647192
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Nuotraukos nėra
  • Varlė kodas 33647192
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Haier 0020300421B DURŲ SILPNELĖS kaina
ar
add to cart Į krepšelį 77.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 77.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Specifikacija
  • Gamintojas Haier
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Usorteret VENTILIATORIUS kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
Haier 0020300590A DURŲ SILPNELĖS kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Onnline ONLINE ŠILDYTUVAS MOA 300W Juodas RAL 900 kaina
Oventrop HYDROCOM V VOŽTUVAS, KATALOGO NUMERIS: 1062704 kaina
Taconova TACOSETTER INLINE 100 DN20 10-40 L/MIN kaina
Imi Ta EKVIVALENTAS VOŽTUVAS TBV-C DN15 NF, GW, REG.ON-OF kaina
Onnline KARŠTAS ŠILDYtuvas PBD 530X855 455W SX Baltas kaina
-2 %
Onnline GRZ. ONLINE PBM 500X700 308W Z8 BALTA kaina