| 8 geriausi |
| Gaminio išmatavimai | 140x594x518 mm |
| Reguliavimo tipas | Elektroninis |
| Didžiausia lėkščių talpa | 12 |
| Didžiausias espresso puodelių kiekis (vnt) | 64 |
| Prijungti prietaisai su home connect | Taip |
| Bendras |
| Pagrindinė produkto spalva | Juodas |
| Šildymo ir kombinuotų režimų skaičius | 1 |
| Šildymo režimai: | Palaikyti šilumą troškinimas (minkštai) |
| Temperatūros intervalas (°c) | 30-80 °c |
| Grynasis tūris | 20,0 l |
| Dydis ir svoris |
| Gaminio išmatavimai | 140x594x518 mm |
| Minimalus montavimo nišos aukštis | 140 mm |
| Maksimalus montavimo nišos aukštis | 140 mm |
| Mažiausias montavimo angos plotis | 560 mm |
| Didžiausias montavimo angos plotis | 568 mm |
| Montavimo gylis | 550 mm |
| Svoris neto | 19,4 kg |
| Techninės specifikacijos |
| Prijungimo galia | 820 w |
| Įtampa | 220-240 v |
| Elektros laido ilgis | 175,0 cm |
| Kištuko tipas | Schuko-/gardy su įžeminimu |
| Pridedami naudotojo vadovai | [de, en, es, fr, it, nl, pt, ru, zf] |
| Komfortas |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Talpa (maks.) | 25,0 kg |
| Plokštės skersmuo | 26 cm |
| Didžiausia lėkščių talpa | 12 |
| Didžiausias espresso puodelių kiekis (vnt) | 64 |
| Vidaus apšvietimas | Ne |
| Ryšys |
| Prijungti prietaisai su home connect | Taip |
| Energijos suvartojimas išjungtas | W |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu / įjungtas ekranas | W |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu / ekranas išjungtas | W |
| Energijos suvartojimas budėjimo / tinklo režimu (kaip išjungti "wifi" modulį, rasite naudotojo vadove) | W |
| Automatinio išjungimo laikas | Min |
| Laiko automatinis budėjimo režimas / ekranas įjungtas | Min |
| Laiko automatinis budėjimo / ekrano išjungimas | Min |
| Automatinio budėjimo / tinklo laikas | Min |
|
| Modelio pavadinimas | BIC7101B1 |