Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Patvari konstrukcija su įbrėžimams atspariu skenavimo langu ir ergonomiška lengva struktūra. Palaiko aukštos raiškos brūkšninių kodų skenavimą ir siūlo kelias prijungimo galimybes lengvai integracijai.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Brūkšninių kodų skeneris |
| Prekės ženklas | Zebra |
| Modelis | DS2208-SR7U2100SGW |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 260 x 210 x 170 mm |
| Svoris | 1020 g |
| Prijungimo galimybės | Daugybė sąsajų (USB, RS232, klaviatūros jungtis) |
| Skenavimo technologija | Vaizdo skeneris |
| Skenavimo nuotolis | Iki 63.5 cm UPC brūkšniniams kodams |
| Tarptautinė klaviatūros parama | 97 klaviatūros |
Techniniai duomenys |
|
| Dekodavimo atsiliepimų galimybės | Laserinė linija, pyptelėjimas, LED indikatoriai |
| Duomenų formatavimas | Pažangus duomenų formatavimas (ADF) |
Papildoma informacija |
|
| Saugaus naudojimo įspėjimas | Nereikia jokių specifinių saugumo įspėjimų. |
TOP susijusios paieškos