Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Skanavimo plotis | 80 mm |
| Skanavimo diapazonas | 20 mm |
| Raiška | 0.1 mm (4 mil) @ PCS 0.9 |
| Nuskaitymo greitis | 120 nuskaitymų per sekundę |
| Sąsaja | USB |
| Jungiklis | mygtukas |
| Skaitymo indikatorius | Tone ir LED |
| Šviesos šaltinis | raudonas LED |
| Palaiko | simbolių redagavimą ir ISP funkciją |
| Kodų palaikymas | UPC/EAN/JAN & Addon 2/5, Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 11, Matrix 25, Code 128, Code 93, Interleave 25, Industrial 25, Codabar/MW7, MSI/PLESSEY, China Postage, Code2 of 6, LCD25, Telepen, GS1 DataBar (RSS code) |
| Matmenys | 17.35 x 9 x 5.62 cm |
| Svoris | 130 g |
| Laido ilgis | 152.4 cm |
| Darbinė temperatūra | 0 – 50° |
| Santykinė oro drėgmė |
20 – 95% (be kondensacijos)
|
| Korpusas | ABS ir guma |
| Įtampa | DC +5 V +/- 5% |
| Energijos sąnaudos | 124mA |
| Komplekte | skaneris, naudojimosi instrukcija |
| Nuskaitymas | |
| Tipas | Rankinis brūkšninių kodų skaitytuvas |
| Skenerio tipas | 1d |
| Jutiklio tipas | Ccd |
| Palaikomi linijiniai (1d) brūkšniniai kodai | Codabar,code 11,code 128,code 39,code 93,industrial 2 of 5,interleaved 2 of 5,jan,msi,plessey,telepen |
| Palaikomi 2d (matricos ir sudėtiniai) brūkšniniai kodai | Nepalaikomas |
| Skaitymo tempas (maks) | 120 skaito/s |
| Šviesos lygiai (tiesioginė saulės šviesa) | 0 - 3000 lx |
| Maksimalus skenavimo plotis | 8 cm |
| Skenerio skiriamoji geba | 0,1 mm |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Standartinės sąsajos | Usb |
| Kabelio ilgis | 1,52 m |
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Korpuso medžiaga | Akrilonitrilo butadieno stirenas (abs), guma |
| Sertifikavimas | Fcc, ce |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | Usb |
| Įėjimo įtampa | 5 v |
| Energijos suvartojimas | 124 ma |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 390 g |
| Plotis | 90 mm |
| Ilgis | 173,5 mm |
| Aukštis | 56,2 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 50 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 60 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 85 % |
| Modelio pavadinimas | 401517 |