Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
1D ir 2D brūkšninių kodų nuskaitymo galimybė su USB sąsaja, užtikrinančia greitą prijungimą.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| USB prievadas | Taip |
Dizainas |
|
| Korpuso medžiaga | ABS, polikarbonatas, TPE |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 65 mm |
| Gylis | 97 mm |
| Aukštis | 167 mm |
| Svoris | 105 g |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Kabelio ilgis | 1,65 m |
Spalva |
|
| Produkto spalva | Juoda |