Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Pastatoma bokso kriaušė Prosmart TLS-G - Raudona - Bokso kriaušės ir maišai
Pastatoma bokso kriaušė Prosmart TLS-G - Raudona
18,30 € / mėn
182,99 2021-10-01 (4)
Pastatomas bokso manekenas Prosmart TLS-H - rusvai gelsvas - Bokso kriaušės ir maišai
Pastatomas bokso manekenas Prosmart TLS-H - rusvai gelsvas
46,10 € / mėn
460,99 2021-10-01 (5)
Pastatomas bokso manekenas Prosmart TLS-BH - Raudona - Bokso kriaušės ir maišai
Pastatomas bokso manekenas Prosmart TLS-BH - Raudona
50,60 € / mėn
505,99 2021-10-01 (1)
Bokso kriaušė ir pirštinės - Bokso kriaušės ir maišai
Bokso kriaušė ir pirštinės
 
35,01 3 d. d. (1)
Bokso letena SUPER-DELUXE (1vnt.) - Bokso kriaušės ir maišai
Bokso letena SUPER-DELUXE (1vnt.)
 
19,99 1-4 d. d. (1)
Bokso maišas 160cm 50kg - Bokso kriaušės ir maišai
Bokso maišas 160cm 50kg
59 € / mėn
589,99 1-4 d. d. (0)
Bokso stovas, dviejų paskirčių - Bokso kriaušės ir maišai
Bokso stovas, dviejų paskirčių
 
299,81 4-6 d. d. (0)
Bokso letenos AVENTO 41BT ZWG - Bokso kriaušės ir maišai
Bokso letenos AVENTO 41BT ZWG
 
33,99 1-4 d. d. (0)
Avento bokso kriaušė reflex, juodos spalvos - Bokso kriaušės ir maišai
Avento bokso kriaušė reflex, juodos spalvos
 
151,63 4-6 d. d. (0)
Daugiau Kitas puslapis

Bokso kriaušės ir maišai – efektyvių smūgių ir spyrių garantas

Atsidavusiam boksininkui, kovos menų entuziastui ar kovotojui, nėra geresnės ir svarbesnės sporto priemonės už bokso kriaušę arba maišą. Bokso kriaušės, maišai naudojami smūgiavimo ir spyrių technikų lavinimui. Kaip ir kiti sporto reikmenys, bokso kriaušės ir maišai turėtų sutapti su jūsų įgūdžiais bei poreikiais. Skirtingi dydžiai, tipai, medžiagos, iš kurių jos pagamintos, yra ypatingai svarbios treniravimosi efektyvumui ir kokybei. Bokso kriaušės bei maišai gali būti puikiai naudojami namuose. Naminė bokso kriaušė leis susikurti savitą sporto salę, jaukioje namų aplinkoje. Taip pat, bokso kriaušės tinkamos ir mažiesiems kovotojams. Maža ar mini dydžio bokso kriaušė su stovu ar laikikliu, leis jaunajam kovotojui praktikuotis geriausius ir tiksliausius smūgius.

Ką būtina žinoti prieš įsigyjant bokso maišą?

Norėdami efektyviai lavinti savo smūgiavimo ir spyrimo įgūdžius, turite įsigyti tinkamą ir kokybišką bokso kriaušę. Prieš ją įsigydami, turėtumėte atsižvelgti į kelis, labai svarbius aspektus, kurie palengvins jūsų apsisprendimą. Visų pirma, pravartu žinoti, kad bokso maišai gali būti kelių tipų: standartiniai bokso maišai, pastatomi bokso maišai, bokso kriaušės, greičio kriaušės. Standartiniai bokso maišai idealiai tinka raumenų bei jėgos treniravimui. Dažniausiai, jie kabinami prie lubų ar stovo, turi cilindro formą. Prie lubų ar stovo jie tvirtinami grandinėmis, virvėmis arba lynais. Šių maišų svoris svyruoja nuo 10 iki 90 kg. Jie tinkami bokso, Muay Thai, karate treniruotėms. Pastatomi bokso maišai yra patogūs ir patogiai naudojami. Taip yra todėl, kad jiems nereikalingas joks tvirtinimo stovas ar montavimas prie lubų. Pastatomi bokso maišai turi labai sunkų ir tvirtą pagrindą, kuris juos išlaiko vietoje. Dėl šios priežasties, šio tipo maišus galite pasistatyti praktiškai bet kur. Pastatomuose bokso maišuose dažniausiai yra įmontuojamos spyruoklės, kurios sugrąžina maišą į pradinę padėtį, po smūgio. Šio tipo maišai puikiai tinkami įvairių, žemų spyrių lavinimui, kurie būdingi kovos menams. Tai puikus pasirinkimas namams, kadangi, šių maišų nereikia tvirtinti. Tuo tarpu, bokso kriaušė savo funkcijomis ir pritaikomumu yra panaši į standartinius bokso maišus. Tačiau, vienintelis skirtumas – forma. Bokso kriaušės yra tvirtinamos prie lubų arba stovo. Jos skiriasi savo svoriais ir yra puikiai tinkamos bokso, MMA treniruotėms. Naudojant šias kriaušes, efektyviai galima lavinti įvairias smūgiavimo bei spyrimo technikas. Greičio kriaušės tinkamiausios greitiems, intensyviems smūgiams atlikti. Jos naudingos kovotojams, kurie nori stiprinti rankų ir pečių jėgą, pagerinti smūgiavimo laiką. Greičio kriaušės, dažniausiai, būna pripildytos oru ir yra daug mažesnės už įprastas kriaušes ar maišus. Dažniausiai, jos tvirtinamos prie labų arba specialaus laikiklio. Šios kriaušės plačiausiai naudojamos tradicinėms bokso treniruotėms.

Rinkdamiesi bokso kriaušę ar maišą, atsižvelkite į medžiagą, iš kurios jie pagaminti. Dažniausiai, bokso maišai, kriaušės būna gaminami iš odos arba sintetinių medžiagų, tokių kaip vinilas ar plastikas. Odiniai bokso maišai yra tradiciniai, standartiniai ir pasižymi patvarumu, patogumu ir puikia estetine išvaizda. Tačiau, yra brangesni. Tuo tarpu, sintetiniai bokso maišai bei kriaušės suteikia panašų pojūtį, tačiau yra pigesni. Viniliniai arba nailoniniai bokso maišai yra tinkamesni drėgnoms vietoms, kadangi, ant jų nesikaupia pelėsis. Taip pat, galima rasti ir iš drobės pagamintų bokso maišų. Jie nėra tokie patvarūs kaip sintetiniai ar odiniai maišai, tačiau yra pigiausi.

Galiausiai, svarbu atsižvelgti į bokso maišo bei kriaušės užpildą. Nuo užpildo priklauso maišo tvirtumas, patogumas, svoris ir net kaina. Bokso kriaušių bei maišų užpildui naudojamos įvairios medžiagos: smėlis, vanduo, oras arba tekstilė. Smėliu užpildyti maišai tinkamiausi tiems, kurie nori maksimalaus maišo svorio. Smėlis yra lengvai pripildomas, tačiau, gali kisti jo kietumas, priklausomai nuo aplinkos drėgnumo. Vandeniu užpildyti maišai bei kriaušės yra patogūs ir lengvai pripildomi. Tokius maišus yra saugu ir patikima smūgiuoti. Tuo tarpu, oru pripildyti maišai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nenori didelio svorio. Dažniausiai, oru pripildomos greičio kriaušės. Šio tipo kriaušės yra pigesnės. Tačiau, jos gana greitai išsileidžia, todėl gali tekti jas reguliariai pripūsti. Galiausiai, teksitilinį užpildą turintys maišai yra tinkami tiems, kurie nori smūgiavimo metu sumažinti riešų, alkūnių bei pečių apkrovas. Tai gana minkštas, lengvas ir patogus naudoti užpildas. Dažnai, bokso maišams naudojamas tekstilinio ir smėlio užpildo derinys, kuris suteikia svorį, bet tuo pačiu metu, ir minkštumą.

Bokso kriaušės ir maišai – gera kaina perkant internetu

Smūgių bei spyrių lavinimas bus itin paprastas, jei namuose turėsite tinkamas ir kokybiškas bokso kriaušes bei maišus. Galite rinktis standartinius, suaugusiems skirtus bokso maišus, arba vaikams tinkamas bokso kriaušes. Siūlome platų jų pasirinkimą internetu, o gerą kainą – garantuojame! Akcijų metu, norimas prekes galite įsigyti dar pigiau.