„Xim“ – naujoji „Microsoft Research“ skaitmeninė programėlė

Naujųjų  technologijų „Microsoft“ skyrius sukūrė naują skaitmeninę programėlę, kuri leidžia greitai dalintis nuotraukomis.

„Microsoft Research“ nuolat vysto įdomius projektus ir kuria daugybę įvairių skaitmeninių programėlių. Naujausias grupės kūrinys yra skaitmeninė programėlė „Xim“, kurios paskirtis greitas pasidalinimas iš mobilaus įrenginio skaitmeninėmis nuotraukomis. Šiuo metu skaitmeninę programėlę gali parsisiųsti „Android“ ir „Windows Phone“ operacinių sistemų naudotojai. Versija skirta „iOS“ operacinei sistemai rinkoje pasirodys kiek vėliau.

„Xim“ leidžia lengvai dalintis nuotraukomis su savo pažįstamais – tereikia pakviesti juos peržiūrėti nuotraukų albumą. Tiesa, rinkoje jau yra panašių skaitmeninių programėlių, tačiau „Xim“ išskirtinumas tas, kad ši aplikacija leidžia kontroliuoti nuotraukų peržiūros būdą gavėjų išmaniųjų telefonų ekranuose. Tai leidžia naudotis „Microsoft“ skaitmenine programėle konferencijų metu – užuot rodant vaizdus viename dideliame ekrane salės viduryje, kiekvienas konferencijos dalyvis gali juos pamatyti asmeniniame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

„Xim“ žymiai supaprastina nuotraukų dalijimosi procesą. Be abejonės tai gana įdomus produktas, kuris turi nemažai galimybių būti sėkmingu.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=huOqqgHgXwQ]

Šaltinis: Microsoft Research