„Xiaomi“ planuoja tapti lyderiu išmaniųjų telefonų rinkoje. Įmanoma?

Kompanija „Xiaomi“, apie kurią dar prieš keletą metų niekas nieko negirdėjo, visą laiką tvirtino savo pozicijas išmaniųjų telefonų rinkoje. Dar daugiau, ši kompanija nori nurungti „Apple“ ir „Samsung“!

„Xiaomi“ įkurta 2010 m. balandį.  Kompanija sunkiai dirbo ir tai davė rezultatų. Praėjusį šių metų ketvirtį „Xiaomi“ tarp išmaniųjų telefonų gamintojų atsidūrė trečioje vietoje (ir pirmoje Kinijoje). Aukštesnes pozicijas turi tik „Apple“ ir „Samsung“. Įdomu yra tai, kad šiuo metu  „Xiaomi“ oficialiai yra tik keliose rinkose, todėl tai neįtikėtina sėkmė, nors atrodo, kad kinams to yra per mažai ir kompanija turi žymiai didesnius planus.

Lei Jun, kompanijos „Xiaomi“ generalinis direktorius  konferencijos „China World Internet“ metu pasakė: „Manau, kad prieš tris metus niekas nepagalvojo, kad kai „Xiaomi“ pristatė savo pirmąjį telefoną, kad ji taps trečiu pagal dydį žaidėju išmaniųjų telefonų rinkoje. Indija tapo didžiausia mūsų rinka (po Kinijos). Po 5 ar 10 metų turime visas galimybes tapti numeriu vienas tarp išmaniųjų telefonų gamintojų“.

Ar tikrai „Xiaomi“ turi galimybę tapti lyderiu ir nurungti  tokias kompanijas, kaip „Apple“ ir „Samsung“? Šiandien sunku tuo patikėti, nes visai neatrodo, kad šios kompanijos praranda savo pozijas, nors ir paskutinis ketvirtis „Samsung“ nebuvo iš sėkmingiausių.

Xiaomi_Redmi_Note-560x420.jpg

Šaltinis: The Guardian