Vyriškas apatinis trikotažas

Paprastai rūbai yra matuojami. Tik ne vyriškas apatinis trikotažas. Čia viskas daug paprasčiau, nei pas moteris – žinomas dydis, nusprendžiama spalva ir viskas.

Pateiksime keletą naudingų patarimų, kaip išsirinkti iš interneto parduotuvės tinkamiausią vyrišką trikotažą.

Vyriško apatinio trikotažo formos

Vyriškas apatinis trikotažas – marškinėliai ir kelnaitės. Marškinėliai yra vos 2 formų – su rankovėmis ir T formos marškinėliai. Viskas, jokių išraitymų, papuošimų, blizgučių.

Kelnaitės irgi yra labai paprastos – šortukai, kelnaitės (glaudės) ir vyriški stringai. Šortukai uždengia šlaunis, kelnaitės baigiasi ties kirkšnimis, o stringai… labai reti ir skirti ne nuolatiniam nešiojimui, tad visos formos dažniausiai tuo ir apsiriboja.

Pirkdami vyrišką apatinį trikotažą turite žinoti, kas vyrui patinka. Patys vyrai tai puikiai žino.

Medikų urologų rekomendacijos yra vienareikšmiškos – nenešioti labai aptemtų ir veržiančių apatinių rūbų, nes tai kenkia vaisingumui, gali turėti įtakos prostatos ligoms. Tai jautriausia vyro vieta, todėl ir rūbus reikia pirkti labai atsargiai.

Medžiagos

Kuo natūralesnė medžiaga, tuo geriau. Populiariausia yra medvilnė ir bambuko pluoštas. 100% medvilnės kelnaičių nerasite, nes paprastai reikalinga plati guma (siaura labai įsirėžia į pilvo odą), kuri pagaminta iš elastano.

Sintetinių medžiagų kelnaitės gali būti gražios, tačiau nepraktiškos, nes prastokai sugeria prakaitą, neleidžia odai kvėpuoti. Sintetinių audinių kelnaičių vyrai nemėgsta ir dėl kitos svarbios priežasties – nutrynimų. Nutrintos kirkšnys yra labai skausmingos, todėl vyrai mieliau renkasi natūralius audinius, nuo kurių trinama mažiau.

Marškinėliai taip pat turi būti medvilniniai, nes naktį vyrai smarkiai prakaituoja, todėl labai svarbu, kad oda tinkamai kvėpuotų, būtų sugeriamas prakaitas.

Spalvos ir raštai

Jei moterims patinka raštuotos kelnaitės, su įvairiais papuošimais, tai vyrams labiau patinka vienspalvės kelnaitės, gana konservatyvių spalvų. Balta, juoda, pilka, mėlyna – populiariausios spalvos. Labai ryškių spalvų kelnaitės perkamos tik retais atvejais, siekiant nustebinti savo antrą pusę. Taip pat ir kelnaitės su įvairiais užrašais ir piešiniais yra daugiau vienkartinis pirkinys, nei tendencijos. Tokios kelnaitės dažniausiai turi būti susijusios su humoru, o ne estetika.

Marškinėliai miegui taip pat dažniausiai būna vienspalviai, tačiau natūralių audinių marškinėliai, nešiojami dieną viešumoje taip pat puikiausiai tinka miegojimui. Dėl to jiems didelio dėmesio paprastai neskiriama. Jei vyriškas apatinis trikotažas perkamas kaip dovana, rekomenduojame paieškoti rinkinuko, arba paderinti marškinėlius ir apatines kelnaites pagal spalvas ir medžiagas.

Skalbimas

Pirkdami vyrišką apatinį trikotažą, kuris yra siuvamas iš natūralių medžiagų, reiktų atkreipti dėmesį ir į vešesnę jo priežiūrą. Kai kurios kelnaitės gali būti skalbiamos 30 laipsnių temperatūroje, todėl skalbimo mašinoje jos gali susitraukti ir prarasti savo savybes. Tokias kelnaites reikia skalbti rankomis. Jei pats vyras nėra linkęs skalbti savo kelnaičių rankomis, geriau jam tokios „naštos“ ir neužkrauti – geriau tegul jis dabinasi 40 laipsnių temperatūros vandenyje skalbiamais apatiniais rūbais.

Kaina

Priešingai nei moteriškas apatinis trikotažas, vyriški apatiniai yra labai nebrangūs. Jų kaina – 20-40 litų, todėl tai puiki dovana bet kokiai progai. Net jei kelnaitės yra su žinomu prekės ženklu, jų kaina nėra itin didelė ir drastiškai nesiskiria. Vyrams apatinių rūbų prekės ženklai nėra itin svarbūs (nors viršutinių rūbų – labai, nes atspindi tam tikrą socialinį statusą). Dėl to geriau jau pirkti kokybišką klasikinę prekę, kurią vyras panaudos daug kartų, o ne tik vienam vakarui.

One comment

  • Pasirodo vyrams su apatiniu trikotažu daug paprasčiau. 🙂

Comments are closed.