Viskas, ką žinome apie „Samsung Galaxy Note 20“ iki oficialaus pristatymo

Samsung Galaxy Note 20 - viskas ka zinome iki oficialios premjeros

„Samsung“ jau oficialiai pranešė, kad naujasis „Galaxy Note“ bus pristatytas rugpjūčio 5 d. specialaus „Unpacked“ renginio metu. Kaip ir visada, dar iki oficialaus naujo flagmano pristatymo internete jau yra pilna nutekėjusios informacijos ir gandų. Pasak Varlė.lt specialistų, nors dar tikrai reiktų palaukti oficialios „Galaxy Note 20“ premjeros, galima susidaryti bendrą vaizdą apie telefoną iš nutekėjusios informacijos, kuri pasitvirtins ar ne, jau paaiškės netrukus.

Kaip atrodys „Galaxy Note 20“?

Spėjama, kad „Samsung Galaxy Note 20“ dizainas lyginant su praeitų metų modeliu drastiškai nesikeis. Remiantis neoficialia internete paplitusia informacija, reikėtų tikėtis dviejų „Note“ versijų ir reikalų greičiausiai turėsime su 6,42 col. ir 2345 × 1084 pikselių ekranu bei 6,87 col. „Ultra“ modelio ekranu, kuris pasižymės 3096 × 1444 pikselių raiška. Spėjama, kad abu ekranai pasižymės mažesniais rėmeliais ir 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Ryškiausių dizaino pokyčių tikimasi išvysti „Galaxy Note 20“ nugarėlėje. Panašu, kad gamintojas naudos salos tipo konstrukciją, kuri puikiai pažįstama mums iš „S20“ serijos modelių. Ar „Samsung“ nustebins ir pasiūlys naujų spalvų modelį? Kol kas galime tik spėlioti, tačiau filmuke matosi, kad bent viena nauja spalva serijoje atsiras.

„Galaxy Note 20“ parametrai

Nėra abejonių, kad naujasis „Samsung“ išmanusis bus vienu galingiausių įrenginių rinkoje. Spėjama, kad „Galaxy Note 20“ gaus „Qualcomm Snapdragon 865“ ir „Exynos 992“ procesorius. Greičiausiai variantai su „Exynos“ sprendimu bus pasiūlyti Europos rinkai. Pigesnis „Galaxy Note 20“ turėtų gauti 8 GB RAM atminties, o brangesnė versija – „Samsung Galaxy Note 20 Ultra“ greičiausiai bus aprūpinta 12 GB RAM.

Be abejonės, „Samsung Galaxy Note 20 Ultra“ turėtų gauti talpią bateriją, tačiau yra žinių, kad ji bus šiek tiek mažesnė nei gali pasigirti „ Galaxy S20 Ultra“ modelis. Kodėl naujiena gali būti aprūpinta mažesnės talpos baterija? Nepamirškime, kad korpuse dar reikalinga papildoma vieta „S Pen“ rašikliui, todėl toks ir skirtumas. Spėjama, kad „Samsung Galaxy Note 20“ turės 4000 mAh arba 4300 mAh bateriją, o „Ultra“ modelio atveju greičiausiai pamatysime 4500 mAh arba 5000 mAh.

„Galaxy Note 20“ pasigirs dar labiau patobulintomis kameromis?

Labiausiai tikėtina, kad „Samsung Galaxy Note 20“ bus panaudotos „Galaxy S20“ ir „Galaxy S20 Ultra“ kameros. Mažesnis modelis greičiausiai turės standartinę 12 MP kamerą, 64 MP teleobjektyvą bei plačiakampę kamerą su 12 MP matrica. „Samsung Galaxy Note 20 Ultra“ konfigūracija turėtų apimti 108 MP pagrindinę kamerą, 13 MP teleobjektyvą ir plačiakampę 12 MP kamerą. Abiejuose modeliuose turėtų atsirasti gylio aptikimo jutiklis ToF.

Samsung Galaxy Note 20“ kaina

Šiai dienai tikrai dar nėra žinomos tikslios naujų „Note“ flagmanų kainos Lietuvoje, tačiau galima tikėtis, kad naujienos kainuos daugiau nei 1000 eurų.