Viskas, ką jau žinome apie „Samsung Galaxy Note 10“ iki oficialios premjeros

Samsung Galaxy Note 10

Dideliais žingsniais artėja „Samsung Galaxy Note 10“ premjera. Planuojama, kad naujasis flagmanas oficialiai bus pristatytas rugpjūčio 7 d. Internete jau dabar galima rasti nemažai nutekėjusios neoficialios informacijos, remiantis kuria, naujasis „Note“ gaus kelis ryškius pakeitimus. Varle.lt telefonų specialistų nuomone, šis įrenginys turėtų būti tikrai įdomus.

„Samsung Galaxy Note 10“: du ekrano dydžiai

Internete atsiranda vis daugiau nutekėjusios naujojo flagmano dizaino informacijos. Panašu, kad šiais metais gamintojas gali pasiūlyti dviejų dydžių „Galaxy Note 10“ modelį. Kai kurie šaltiniai nurodo, kad mažesnė telefono versija turėtų gauti 6,3 col., o jos didesnis brolis – 6.75 col. ekraną.

Tikėtina, kad telefonas turės nedidelę išpjovą priekinei kamerai ir trigubą galinę kamerą. Nutekėjusiose nuotraukose nesimato pirštų atspaudų skaitytuvo, todėl galima daryti prielaidą, kad jis bus integruotas po ekrano stiklu.

Galaxy Note 10

Vidinės kontrukcijos elementai nepateiks didelių staigmenų?

Praeitais metais „Note“ serija perėmė prieš kelis mėnesius anksčiau pristatytų „Samsung Galaxy“ konstrukcijos elementus. Atrodo, kad šiais metais istorija pasikartos. Labiausiai tikėtina, kad naujasis „Note“ flagmanas veiks „Exynos 9820“ procesoriaus pagrindu. Dar galima tik spėti, kiek gamintojas pasiūlys RAM atminties, tačiau ko gero tai bus mažiausiai 8 GB. „Pricebaba“ šaltinis nurodo, kad „Samsung Galaxy Note 10“ turės net 12 GB RAM atminties.

Didžiuliam ekranui reikės daug energijos, todėl yra duomenų, kad didesnis „Galaxy Note 10“ gaus 4500 mAh talpos bateriją su greitojo įkrovimo funkcija. Mažesnis modelis ko gero turės mažesnės talpos bateriją. 4000 mAh šiuo atveju atrodo labai realus variantas.

Taip pat yra žinių, kad pasirodys „Samsung Galaxy Note 10“ versija, palaikantį 5G ryšį.

„Samsung Galaxy Note 10“ gaus patobulintą kamerą

„Samsung Galaxy Note 10“ turėtų būti aprūpintas triguba kamera, kuri bus išdėstyta vertikaliai. „Samsung Galaxy S10“ galinės kameros moduliai yra išdėstyti horizontoliai, todėl šis nedidelis dizaino sprendimas turėtų išskirti naują „Note“ seriją. Pagrindinė kamera turėtų gauti 12 Mpix raiškos objektyvą ir objektyvą su keičiama diafragma. Teleobjektyvas tikėtina pasižymės 12 Mpix matrica ir f/2,4 diafragma, o plačiakampis objektyvas – 16 megapikselių moduliu su f/2,2 diafragma. „Samsung“ jau įrodė, kad gali patobulinti kameros algoritmus, todėl iš „Note 10“ galima tikėtis tobulesnės nuotraukų kokybės.

„Samsung Galaxy Note 10“ pasirodymo data ir kaina

Remiantis naujausia informacija, oficiali „Samsung Galaxy Note 10“ premjera įvyks rugpjūčio 7 d. Niujorke. Kaina dar nėra žinoma, tačiau gali būti, kad naujiena šiais metais bus brangesnė. Spėjama, kad didesnis modelis kainuos 1100 – 1200 €. Žinoma, suma atrodo nemenka ir jei pasitvirtins, ji atbaidys nemažai klientų, tačiau panašu, kad gamintojas tokiu būdu siekia parodyti, kas gamina vienus geidžiamiausių išmaniųjų rinkoje.

Varle.lt telefonų specialistų teigimu, „Samsung Note“ serija yra verslo klasės išmanieji, kurie jau ne vienerius metus yra labai populiarus klientų pasirinkimas. Rašiklį palaikanti sąsaja lemia, kad naudotis šiais išmaniaisiais yra tikrai patogu ir malonu.

 

Šaltiniai: Gizmochina, Phone Arena, Pricebaba.