virtuviniai kombainai

Jeigu jau esate čia, ko gero, ieškote jums tinkamo virtuvinio kombaino? Šis straipsnis išaiškins jums dalykus, kuriuos turite žinoti, jeigu norite įsigyti tikrai gerą daiktą.

Variklis

Jeigu savo virtuvinį kombainą naudosite ledo ar panašaus tvirtumo maisto produktams skaldyti, rekomenduojame pirkti bent jau 800W variklį turintį virtuvinį kombainą, kadangi silpnesnės alternatyvos su tokiomis kietomis medžiagomis tiesiog nesusidoros. Tiesa, šiomis dienomis kartais skirtumo tarp 800W ir 1000W variklio jau galima nebepastebėti, kadangi gamintojai stengiasi kurti taupesnius virtuvinius kombainus, kurie turėtų didžiulę galią, tačiau tuo pačiu naudotų ir kuo mažiau elektros energijos.

Kamera

Darbinės virtuvinių kombainų kameros (kartais vadinama talpykla) yra pagamintos iš aukštos kokybės dūžiams, įbrėžimams ir kitiems pažeidimams atsparios medžiagos. Todėl dėl to jaudintis pernelyg nereikėtų – rinktis galima bene bet kurį mūsų parduotuvėje esantį virtuvinį kombainą ir dėl jo kameros nusiskundimų tikrai neturėsite.

Taip pat dažnai žmonėms iškyla klausimas: „Rinktis apvalią ar stačiakampio formą turintį kombainą?“ Paprastai apvalūs virtuviniai kombainai yra aukštesni, todėl gali netilpti į spintelę, tačiau daugiau skirtumų nėra – tiek vieni, tiek kiti kombainai jūsų maistą smulkins vienodai gerai.

Funkcionalumas

Toli gražu ne su visais virtuviniais kombainais galima malti mėsą, trinti bulves, spausti sultis ir minkyti tešlą. Todėl atidžiai skaitykite Varle.lt aprašymus – paprastai juose yra parašyta, ką gali ir ko negali atlikti virtuvinis kombainas.

Greičių kiekis

Paprastai kombainai turi nuo 2 iki 16 greičio pasirinkimų. Tačiau nepamirškite – daugiau ne visada reiškia, jog geriau. Dažnai trys gerai parinkti greičiai yra žymiai geriau ir patogiau, negu 16 įvairiausių greičių, kadangi su tiek greičių, rasti norimą yra sunku.

Mygtukai

Mygtukai būna dviejų tipų – liečiami ir spaudžiami (arba tiesiog – įprasti mygtukai). Rekomenduojame liečiamus mygtukus, kadangi, jie nors ir mažiau patogūs, juos išvalyti yra žymiai paprasčiau. Tuo tarpu įprasti mygtukai yra žymiai patogesni, tačiau juos valyti yra sunkiau, kartais į tarpus patenka įvairių maisto likučių.

Garsas

Jeigu ieškote tylaus virtuvinio kombaino – pažadame jums, kad tokio nerasite. Visi virtuviniai kombainai skleidžia daugiau ar mažiau triukšmo. Paprastai garso lygis, skleidžiamas kombaino, svyruoja nuo 60 iki 100 decibelų.

Rankiniai kombainai

Rankiniai kombainai yra žymiai kompaktiškesni, paprastesni naudotis kombainai, kurie skirti mažiau rimtiems virtuvės darbams – pavyzdžiui, sumaišyti tam tikrą gėrimą, susmulkinti daržoves ar panašiai. Ypač dažnai rankinius kombainus naudoja kokteilių mėgėjai. Jeigu esate vienas iš jų ir daugiau nieko rimto virtuvėje smulkinti nesiruošiate – rankinis kombainas jums puikiai tiks!

Taigi, kurį kombainą rinktis jums? Jeigu smulkinsite ledą ar šaldytas daržoves – rinkitės kuo galingesnį kombainą. Jeigu jums tereikia pasigaminti pieno kokteilį – rankinis kombainas turėtų būti jūsų pasirinkimas. Taip pat skaitykite mūsų aprašymus – pagal juos daugiau ar mažiau suprasite, kam jūsų kombainas gali būti skirtas.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *