„Vertu Aster“: pasirodo naujas prabangus „Android“ išmanusis telefonas

Kažkada „Nokia“ priklausantis prekės ženklas netrukus pristatys naują išmanųjį telefoną.

vertu1.png

Šių metų birželio pradžioje „Vertu“ pristatė „Vertu Constellation“ modelį. Tai buvo tam tikros rūšies staigmena, nes iki šiol silpni pagal specifikacijas išmanieji telefonai su brangiu korpusu tapo įrenginiais, kurių techninės specifikacijos atitinka didžiausių mobiliųjų įrenginių gamintojų technologijų naujovių tendencijas.

Naujausias flagmanas „Vertu Aster“ taip pat turės padorų pagal specifikacijas vidų bei ekskliuzyvinį korpusą. Jis jau pasirodė „FCC“ ir „TENAA“ – būtent todėl jau apie jį pakankamai daug žinoma. Tačiau oficiali premjeros data kol kas lieka neaiški, tačiau tai turėtų būti netrukus, mat jau įvyko sertifikavimo procesas.

„Vertu Aster“ turi 4,7-colių 1920 x 1080 pikselių skiriamosios gebos ekraną. Už jo našumą atsako keturių branduolių Qualcomm Snapdragon 800 procesorius su 2,3 GHz taktiniu dažniu, remiamu 2 GB RAM atminties. Taip pat yra 64 GB vidinės atminties, LTE, NFC, 13-megapikselių pagrindinė ir 2-megapikselių priekinė kamera. Įrenginys veikia „Android 4.4 KitKat“ pagrindu.

Išmanusis telefonas sveria 195 gramus, kas yra pakankamai daug, tačiau reikėtų pažymėti, kad jo gamybai panaudotos unikalios ir brangios medžiagos. Kainos klausimas kol kas yra mįslė, tačiau turėtų būti panaši į pirmtako – apie 10 tūks. dolerių.

Šaltinis: Phonearea