Vejos traktoriai

Apskritai, kuo didesnės ir atviresnės vejos plotai, tuo svarbiau, kad traktoriuko pjovimo plotis būtų pakankamai didelis. Jeigu teritorijoje yra daug kliūčių, pavyzdžiui, medžių ir krūmų, svarbu užtikrinti, kad pjovimo plotis būtų pakankamai mažas. Tokiu būdu traktoriukas galės pravažiuoti pro siauriausius pravažiavimus.

Naudodami jūsų vejai tinkamiausią pjovimo būdą, galite pasiekti geriausių rezultatų. Visuose traktoriukų modeliuose yra galimybė pasirinkti šoninio išmetimo, mulčiavimo arba surinkimo funkcijas. Surinkimas į maišą idealiai tinka tais atvejais, kai pageidaujate švaresnio rezultato. Jeigu pageidaujate greito ir efektyvaus rezultato, rinkitės šoninio išmetimo funkciją. Mulčiavimas geriausiai tinka tinkamai vejos būklei palaikyti – šiuo atveju nupjaustyta žolė grąžinama į dirvą kaip trąša. Jeigu naudosite priedus, kuriuos rasite mūsų plačiame priedų asortimente, gausite lankstų sodo įrenginį, kurį galima naudoti ištisus metus.

Punktai, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai norite įsigyti traktoriuką.

  • Atsižvelkite į traktoriuko dydį – rinkitės pagal savo vejos dydį ir darbų sudėtingumo lygį.
  • Jeigu planuojate savo traktoriuką naudoti su žemės apdirbimui skirtais priedais, tai apsvarstykite galimybę įsigyti sodo tipo traktoriuką.
  • Naudojant įvairių tipų priedus, traktoriukus galima pritaikyti surinkimo, „BioClip“ ir išmetimo funkcijoms. Tokiu būdu galėsite traktoriuką pritaikyti pagal savo vejos tipą ir vejos pjovimo įpročius.
  • Daugumoje traktoriukų su šoninio išmetimo funkcija galima įtaisyti 2 arba 3 skyrių surinkimo priedą.
  • Visuose traktoriukuose su šoninio išmetimo funkcija galima įtaisyti mulčiavimui skirtus priedus.
  • Traktoriukus su hidrostatine transmisija valdyti daug lengviau, nei traktoriukus su mechanine transmisija. Mechaninės transmisijos atveju, kiekvieną kartą perjungdami pavaras, iš pradžių turėsite traktoriuką sustabdyti. Hidrostatinė transmisija užtikrina pakopinį reguliavimą važiavimo metu.
  • Jūs galite rinktis iš dviejų skirtingų hidrostatinės transmisijos sprendimų. Jeigu pageidaujate maksimalaus komforto, rinkitės traktoriuką su pedalu valdoma transmisija. Šiuo atveju greitį ir kryptį galima valdyti važiavimui į priekį ir atbuline eiga naudojant atskirus pedalus. Kitas variantas yra svirtimi valdoma hidrostatinė transmisija. Prie sparno pritvirtintą svirtį paprasta pasiekti iš vairuotojo vietos.
  • Mūsų traktoriukuose galima įtaisyti įvairius priedus, kurie užtikrins traktoriuko lankstumą ištisus metus. Pavyzdžiui, galite rinktis rinktuvą lapams grėbti, samanų grėblį, skarifikatorių ir barstytuvą vejai paruošti, priekyje montuojamą šepetį, sniego verstuvą ir sniego valytuvą įvažiavimams ir takeliams valyti, ir priekabą darbui sode palengvinti.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *