Vasarą pasirodys „Microsoft“ flagmanas su „Windows 10“

„Microsoft“ kompanija atskleidė paslaptį, susijusią su išmanaus telefono su „Windows 10“ operacine sistema premjera. Remiantis „Microsoft“ mobiliųjų įrenginių rinkodaros direktoriaus Ifi Majida prognozėmis, topinis „Lumia“ įrenginys pasirodys šią vasarą.

Deja, ne visi „Lumia“ telefonai gaus „Windows 10“ sistemą, apie ką oficialiai jau pranešė „Microsoft“. Dalis išmaniųjų telefonų taip pat nepalaikys visų naujos operacinės sistemos funkcijų. Kompanijos atstovai kol kas neinformuoja, kurie tikslai įrenginiai gaus sistemos atnaujinimą. Paklaustas apie šį dalyką Chris Weber užtikrino, kad kol kas vyksta programinės įrangos pritaikymo darbai kuo didesniam „Lumia“ įrenginių, veikiančių „Windows Phone 8“ ir „Windows Phone 8.1“ sistemos pagrindu, skaičiui.

Pateikta „Microsoft“ informacija nėra labai išsami – nežinoma, ar topinio „Lumia“ telefono premjera įvyks birželio pabaigoje ar rugsėjo pradžioje. „Microsoft“ deda dideles viltis į šį telefoną ir atrodo, kad tai bus aukščiausios klasės įrenginys, žinoma, su atitinkama šiai kategorijai kaina.

Šaltinis: gadgetsaroundyou