Vaikiškos pirštinės

Nors šiemet ruduo mus lepina pakankamai šiltu oru ir atrodo kad žiema dar toli, dažnas vaikas ir suaugęs jau ima mūvėti pirštines. Savaime suprantama, kad vienos rūšies ir spalvos vaikiškos pirštinės negali tikti ir patikti visiems. Todėl pirštinių, apsaugančių rankas nuo žvarbaus oro, tinkančių prie visos aprangos paieška kartais užima nemažai laiko. O ypač pirštinių vaikams paieška atima nemažai ir taip užimtų mamų laiko. Dažnas suaugęs kasdienai renkasi tikros ar dirbtinės odos pirštuotas pirštines. Jos neperšlampa, neslysta nuo vairo vairuojant automobilį ir šiaip yra praktiškesnės.

O kaip gi išrinkti tinkamiausias pirštines vaikams?

Internetinės parduotuvės Varle.lt vaikiškų pirštinių asortimentas maloniai nustebina. Akys tiesiog raibsta nuo gausybės spalvų, raštų, formų. Vienspalvės ir spalvotos, kumštinės ir pirštuotos, mergaitiškos ir tinkančios berniukams – tiesiog didžiulis pasirinkimas.

Patys mažiausi pirštinių savininkai dažnai būna išsiblaškę, stengiasi iš akiračio nepamesti mamos, o ką jau ten kalbėti apie porą pirštinių. Darželyje skubant visiems greitai apsirengti arba nusirengti po pasivaikščiojimo lauke, tos pirštinaitės tiesiog ima ir pasimeta. Tokiose situacijose gelbsti juostele „suporuotos“ pirštinės vaikams. Tokių pirštinių taip pat yra ir Varle.lt asortimente.

Kitas klausimas, kylantis apžiūrint Varle.lt pirštinių pasirinkimą – pirštuotos ar kumštinės vaikiškos pirštinės visgi butų tinkamesnės? Mažosios damos, siekdamos būti kuo panašesnės į savo mamas, labai anksti pradeda reikalauti tokių kaip mamos, vadinasi, pirštuotų pirštinių. Tačiau iš lopšelinukų-darželinukų auklėtojų ne kartą teko girdėti prašymų vaikams apmauti kumštines pirštines. Priežastis labai paprasta – mažųjų pirštukai būna nepaklusnūs ir kiekvienas sunkiai randa savo vietą pirštuotoje pirštinėje. Bandant apsimauti tokias pirštines pavargsta ne tik vaikas, bet ir auklėtoja, o eilėje apsirengti laukia dar mažiausiai dešimt grupės draugų su tokiom pačiom bėdom.

Kumštinės pirštinės patogios dar ir todėl, kad visiems vaikų pirštukams esant kartu viename kumštyje visada būna šilčiau. O jei mažiuko rankos šiltos, neatšąla ir nosytė.

Kai žiemos švenčių metu einant į svečius draugų vaikučiui reikia kažką padovanoti, turbūt geriausias sprendimas – vaikiškos megztos pirštinės. Juk nieko nėra gražiau ir mieliau už lyg močiutės rankomis megztas šiltas ir margas pirštines. O kuo pirštinės spalvingesnės, tuo, pavyzdžiui, bet kurios mergaitės veidas pasipuošia platesne šypsena. Vaiko šypsena – juk pati geriausia padėka.